Kaukučių nuotykiai Senojoje girioje. Nuotykių spektaklis šeimai

Kaukučių nuotykiai Senojoje girioje. Nuotykių spektaklis šeimai

Teatras „Avilys“ kviečia į spektaklį - Kaukučių nuotykiai Senojoje girioje !!!

Nuotykių spektaklis šeimai pagal G. Beresnevičiaus knygas vaikams !

    Gyvename "baisiai" civilizuotame pasaulyje ir pamirštame, kad šalia mūsų yra kitas - mitologinis lygmuo. Vaikai, nuo mažų dienų apkabinę išmanius telefonus, jau nebežino, kad yra Aitvarų, Kaukų, Maumų, Bezdukų, o po lovele dažnai slepiasi Nežinia Kas... Apie Raganas jie bent viena ausele yra girdėję, tačiau jų būna visokių, o šiame spektaklyje Ragana - visai ne žiežula, bet sumani verslininkė, kelianti įstabias puotas savo namelyje - mirioramoje (stebuklingų paveikslėlių televizoriuje).
   G.Beresnevičius aprašė savo knygose linksmą, mielą ir šiek tiek mistišką mitologinį pasaulį, kuris suprantamas ir jaukus tiek mažam, tiek dideliam. Mes jį perkėlėm iš vaizduotės į realybę... Ateikite pas mus ir susipažinsite su tais, kurie "nematomi mus stebi".

Spektaklis skirtas visai šeimai.

Trukmė – 50 min.

Palangoje bilietus iš anksto galima įsigyti teatro "Avilys" pramogų pievelėje Meilės al. (prie Jūratės ir Kastyčio skvero), rezervuoti tel. 8 608 52961, arba įsigyti renginio vietoje 1 val. prieš spektaklį.

www.teatrasavilys.lt
Informacija telefonu: +370 608 52961
El.paštas: vadyba@teatrasavilys.lt
FB paskyra: https://www.facebook.com/avilys.teatras/

  • 2021-08-06  nuo 19:00
2021-08-06 19:00 2021-08-06 19:00 Europe/Vilnius Kaukučių nuotykiai Senojoje girioje. Nuotykių spektaklis šeimai Teatras „Avilys“ kviečia į spektaklį - Kaukučių nuotykiai Senojoje girioje !!! Nuotykių spektaklis šeimai pagal G. Beresnevičiaus knygas vaikams !     Gyvename "baisiai" civilizuotame pasaulyje ir pamirštame, kad šalia mūsų yra kitas - mitologinis lygmuo. Vaikai, nuo... --- //www.palangatic.lt/renginys/kaukuciu-nuotykiai-senojoje-girioje-nuotykiu-spektaklis-seimai-2/date-20210806/ Viešbutis „Palangos Vėtra“, S. Daukanto g. 35 / S. Dariaus ir S. Girėno g. 17, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 6.50