Kamerinio šokio spektaklis vaikams „Saldainių fėjos“ Baltijos šokio teatras, Vilnius

Kamerinio šokio spektaklis vaikams „Saldainių fėjos“ Baltijos šokio teatras, Vilnius

Rugsėjo 26 d., šeštadienį, 13.00 val. Baltijos šokio teatras, Vilnius, pristato kamerinio šokio spektaklį vaikams „Saldainių fėjos“, Palangos kurhauzo koncertų salė.
Spektaklis skirtas visai šeimai, rekomenduojama vaikams nuo 1 metų.

Režisierė, choreografė Marija Simona Šimulynaitė
Kostiumų dailininkas Antanas Gudynas
Scenografas Erlandas Smolskas
Garso montuotojas Jurgis Jarašius
Šoka: Kristina Tarasevičiūtė, Evelina Marija Fokina, Audronė Dirsytė

Spektaklio metu mažieji išvys pasaką, apie tris saldainių fėjas – Karamelę, Šokoladę ir Cukrinukę, kurios visą laiką skraidė ant didelio cukraus vatos debesies, buvo pačios geriausios draugės ir džiaugėsi viena kitos gardėsiais. Tačiau vieną kartą šokoladė ėmė virsti į karštą šokoladą, kuris padarė skylę cukraus vatos debesyje ir rudoji gražuolė nukrito į žemę, o ten ją iš karto radę vaikai be galo pamėgo – juk šokoladas vienas skaniausių gardėsių. Tuomet likusios dvi fėjos ėmė pavydėti Šokoladei ir nusileido į žemę, o čia jos susipyko dėl to, kurią iš jų vaikai mėgsta labiau. Staiga, jų pykčio vėjas, nupūtė cukraus vatos debesėlį ir jos visos liko žemėje. Fėjoms nieko kito neliko kaip paklausti vaikų kurios iš jų saldainiai skaniausi? Be abejo nugalėjo fėjų draugystė. Juk vaikai mėgsta viską: ir šokoladą ir karamelę ir cukrinukus.

Organizatoriai pasilieka teisę keisti festivalio programą.
Festivalio metu bus filmuojama ir fotografuojama, o nuotraukos viešinamos žiniasklaidoje ir socialiniuose tinkluose.
Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos Kultūros taryba. 

 

ORGANIZATORIUS:

Palangos kultūros ir jaunimo centras

Įmonės kodas 190276191

Grafų Tiškevičių al. 1, LT-00135 Palanga

  • Rugsėjo 26 d.  nuo 13:00
2020-09-26 13:00 2020-09-26 13:00 Europe/Vilnius Kamerinio šokio spektaklis vaikams „Saldainių fėjos“ Baltijos šokio teatras, Vilnius Rugsėjo 26 d., šeštadienį, 13.00 val. Baltijos šokio teatras, Vilnius, pristato kamerinio šokio spektaklį vaikams „Saldainių fėjos“, Palangos kurhauzo koncertų salė. Spektaklis skirtas visai šeimai, rekomenduojama vaikams nuo 1 metų. Režisierė, choreografė Marija Simona Šimulynaitė... --- //www.palangatic.lt/renginys/kamerinio-sokio-spektaklis-vaikams-saldainiu-fejos-baltijos-sokio-teatras-vilnius/date-20200926/ Palangos kurhauzo salė, Grafų Tiškevičių al. 1, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 5.00
  • Plačiau