Kalėdiniai kino vakarai kurhauze „Normas, lokys iš šiaurės“

Kalėdiniai kino vakarai kurhauze „Normas, lokys iš šiaurės“

Kalėdiniai kino vakarai kurhauze gruodžio 7 d. 18.30 val. Nauja kurhauzo teatro salė pasklis Kalėdiniu dvelksmu – animaciniu filmu visai šeimai „Normas, lokys iš šiaurės“.

„Baltasis lokys Normas gyvena įprastą baltojo lokio gyvenimą Arktyje. Na, ne visai įprastą – kiti žvėrys jį patraukia per dantį už tai, kad Normas neturi žudiko instinkto ir mieliau žaidžia su tais, kuriuos turėtų valgyti. Bet netrukus tai tampa nesvarbu, nes atsiranda didesnių problemų: į Arktį užklysta vis daugiau žmonių, o ir pati Arktis ima tirpti. Suprasdami, kad namų tuoj gali nebelikti, žvėrys išsiunčia Normą į Niujorką, kad šis sutvarkytų reikalus. Pasikvietęs į kompaniją tris lemingus, Normas iškeliauja.

Niujorke besišlaistantį lokį greitai pastebi vienos firmos atstovai ir, sužavėti tokio tikroviško kostiumo, pasiūlo Normui dirbti kompanijos talismanu. Laimingo atsitiktinumo dėka, tai yra ta pati firma, kurios vadovas rezga planus apgyvendinti Arktį žmonėmis. Patekęs į pačią priešo tvirtovę, Normas imasi veikti.

Trukmė: 1:30 min

Grafų Tiškevičių al. 1, Palanga

Organizatoriai pasilieka teisę keisti renginio programą.


Renginio metu bus filmuojama ir fotografuojama, o nuotraukos viešinamos žiniasklaidoje ir socialiniuose tinkluose.
Dalyvavimas su galimybių pasu.

ORGANIZATORIUS:

Palangos kultūros ir jaunimo centras

Įmonės kodas 190276191

Grafų Tiškevičių al. 1, LT-00135 Palanga

  • 2021-12-07  nuo 18:30
2021-12-07 18:30 2021-12-07 18:30 Europe/Vilnius Kalėdiniai kino vakarai kurhauze „Normas, lokys iš šiaurės“ Kalėdiniai kino vakarai kurhauze gruodžio 7 d. 18.30 val. Nauja kurhauzo teatro salė pasklis Kalėdiniu dvelksmu – animaciniu filmu visai šeimai „Normas, lokys iš šiaurės“. „Baltasis lokys Normas gyvena įprastą baltojo lokio gyvenimą Arktyje. Na, ne visai įprastą – kiti žvėrys jį patraukia... --- //www.palangatic.lt/renginys/kalediniai-kino-vakarai-kurhauze-normas-lokys-is-siaures/date-20211207/ Palangos kurhauzo teatro salė, Grafų Tiškevičių alėja 1, Palanga 00135, Lithuania, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 1.00