Jurga

Jurga

Pranešame, kad Jurgos koncertas Palangoje yra perkeliamas iš gegužės 30 d. į birželio 13 d. 20:00 val.

Bilietai į perkeltą koncertą galios tie patys ir papildomai kreiptis nereikia.

Daugiau informacijos dėl bilietų grąžinimo bus paskelbta pasibaigus karantinui.

Atsiprašome už nepatogumus.

------------------------------------------------------------------------------------------

„Labai laukiu vasaros ir nekantrauju susitikti“, – sako į jaukius pasirodymus kviečianti Jurga. Jurga paruošė itin šviesią programą, kurioje ne tik jos gražiausios baladės ir ryškiausi hitai, bet ir visiškai naujos dainos iš būsimo albumo.

Stebuklus mėgstanti dainininkė klausytojams dovanos ir kelis muzikinius siurprizus. Pavasarį Jurga kvies naujomis, džiazinėmis žymiausių savo kūrinių aranžuotėmis, o jaukią vakarų nuotaiką kurs ir netikėta, akustinė kelių gražiausių Jurgos dainų interpretacija su švelniu pianino akompanimentu.

Šiuose koncertuose Jurga taip pat praskleis paslapties užuolaidą ir pasidalins keliomis naujomis dainomis greitai pasirodysiančio albumo.

„Man tai yra ilgai lauktas naujas gaivus gūsis – kūriau dainas, kurios neša svajonių sparnais arba išjudina kūną šokiui. Nekantrauju keliomis iš jų pasidalinti“, – džiaugiasi Jurga. Pasirodymuose dainininkė atliks vaizdo klipu neseniai pristatytą kūrinį „Kelionė laiku“ ir kelias dar negirdėtas kompozicijas.

Jurga | Kelionė laiku (official video) https://youtu.be/G0FRl5F31Io

Jurga | Nebijok (gyvai) https://youtu.be/T6ZtdVX8jI4

  • 2020-06-13  nuo 20:00
2020-06-13 20:00 2020-06-13 20:00 Europe/Vilnius Jurga Pranešame, kad Jurgos koncertas Palangoje yra perkeliamas iš gegužės 30 d. į birželio 13 d. 20:00 val. Bilietai į perkeltą koncertą galios tie patys ir papildomai kreiptis nereikia. Daugiau informacijos dėl bilietų grąžinimo bus paskelbta pasibaigus karantinui. Atsiprašome už nepatogumus.... --- //www.palangatic.lt/renginys/jurga/date-20200613/ Muzikos klubas „Vandenis“, Birutės al. 47, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 25.00
  • Plačiau