Judita Leitaitė. Romansų vakaras

Judita Leitaitė. Romansų vakaras

Judita Leitaitė šiuo metu yra viena ryškiausių kamerinės muzikos atlikėjų, aktyvi dainininkė, kurios kūrybinė veikla yra neatsiejama Lietuvos kultūros dalis. 2004 už nuopelnus Lietuvos muzikinei kultūrai apdovanota Vytauto Didžiojo ordino Riterio kryžiumi.

Jos repertuarą sudaro įvairių stilių kamerinė muzika ir monumentalių vokalinių - instrumentinių kūrinių solo partijos. Ir gerbėjų, ir kritikų dainininkė Judita Leitaitė dažnai apibūdinama kaip itin artistiška, žanro požiūriu, lanksti ir nepaprastai produktyvi atlikėja. Savo repertuare sukaupusi daugelio svarbiausių klasikinių bei šiuolaikinių veikalų mecosoprano partijas, ji nesibodi atlikti ir populiariąją muziką (Marlenos Dietrich, Edithos Piaf, Aleksandro Vertinskio bei kitų autorių dainas, rusų romansus, prancūzų šansonas, operečių ir miuziklių ištraukas). Kerintis Juditos balso tembras, žavi atlikimo maniera, šiltas kontaktas su žiūrovu – visa tai susilieja į vieną visumą ir užburia žiūrovą ilgam įsimintinumui.

Laukiame Jūsų rugpjūčio 22 d. 20 val. Palangos Kurhauzo salėje (Grafų Tiškevičių al.1)

Bilieto kaina: 11-16 Eur
Bilietus platina: ticketmarket.lt

Organizatorius: VšĮ "Renginių sala"

  • 2019-08-22  nuo 20:00
2019-08-22 20:00 2019-08-22 20:00 Europe/Vilnius Judita Leitaitė. Romansų vakaras Judita Leitaitė šiuo metu yra viena ryškiausių kamerinės muzikos atlikėjų, aktyvi dainininkė, kurios kūrybinė veikla yra neatsiejama Lietuvos kultūros dalis. 2004 už nuopelnus Lietuvos muzikinei kultūrai apdovanota Vytauto Didžiojo ordino Riterio kryžiumi. Jos repertuarą sudaro įvairių stilių kamerinė muzika ir monumentalių... --- //www.palangatic.lt/renginys/judita-leitaite-romansu-vakaras-1/date-20190822/ Palangos kurhauzo salė, Grafų Tiškevičių al. 1, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 11.00 - 16.00