Jogos užsiėmimai 55+ amžiaus asmenims

Jogos užsiėmimai 55+ amžiaus asmenims

Pradėti užsiiminėti joga niekada ne vėlu. Nesvarbu, kiek jums metų – esate tokio amžiaus, kaip jaučiatės! Vėlesni gyvenimo metai iš tiesų gali tapti auksiniais, nes galima pakankamai laiko skirti fiziniam ir dvasiniam tobulėjimui. Daugumą vyresniojo amžiaus žmonių sveikatos problemų sukelia nepakankamas judėjimas, neteisingi mitybos įpročiai ir paviršutinis kvėpavimas. Tačiau kūnas turi neįtikėtiną galią atsistatyti, todėl pradėję daryti jogos pratimus, netrukus geriau miegosite, turėsite daugiau energijos ir pozityviau žvelgsite į gyvenimą. Būkite geri sau ir kantrūs savo kūno trūkumams. Po kelių mėnesių nustebsite pamatę, kad darote dalykus, kurie anksčiau atrodė neįmanomi!

Joga 55+ amžiaus asmenims – skirta palaikyti optimalią organizmo sveikatą, priimti fiziologinius pokyčius, daugiau dėmesio skirti pusiausvyros lavinimui, fizinio kūno aktyvumui.

Užsiėmimai vyksta PIRMADIENIAIS 18:15 val.
Vieta: "Pajūrio jogos studja" Virbališkės takas 5A, Palanga
Kaina: Nieko nekainuoja
Informacija: Tel. 8 66361420 arba el. paštu info@palangosvsb.lt
 

  • 2019-10-28  nuo 18:15
2019-10-28 18:15 2019-10-28 18:15 Europe/Vilnius Jogos užsiėmimai 55+ amžiaus asmenims Pradėti užsiiminėti joga niekada ne vėlu. Nesvarbu, kiek jums metų – esate tokio amžiaus, kaip jaučiatės! Vėlesni gyvenimo metai iš tiesų gali tapti auksiniais, nes galima pakankamai laiko skirti fiziniam ir dvasiniam tobulėjimui. Daugumą vyresniojo amžiaus žmonių sveikatos problemų sukelia nepakankamas judėjimas, neteisingi... --- //www.palangatic.lt/renginys/jogos-uzsiemimai-55-amziaus-asmenims/date-20191028/ Pajūrio jogos studija, Virbališkės takas 5A, Palanga, Palangoje