Joga Nidra gamtoje su varpelių, gongų, Reiki ir kvapų terapija

Joga Nidra gamtoje su varpelių, gongų, Reiki ir kvapų terapija

Kviečiame Palangos miesto gyventojus ir svečius į pirmą kartą mieste organizuojamą unikalią sveikatingumo praktiką - Joga Nidra su nuostabiais skambančiais varpeliais, gongų terapija, gydančia Reiki energija ir dieviškais eterinių aliejų aromatais.. Unikaliame atpalaiduojančiame aukščiausios kokybės levandų ir bosvelijų (frankensenso) organinės kilmės eterinių aliejų fone Jogos Nidra metu esant gilaus atsipalaidavimo būsenoje bus atliekama energetinė terapija su Koshi varpeliais, gongu ir gydančia Reiki energija, harmonizuojama žmogaus energetinių centrų - čakrų - veikla, išvalomi susidarę energetiniai blokai. Pagal poreikį praktikos dalyviui bus atliekamas taškinis masažas, uždedami Reiki simboliai, kurie padeda apvalyti tiek fizinį tiek energetinius kūnus nuo negatyvios energijos. Būsite pakrauti nauja, šviežia, dieviška gyvybine energija, kurios poveikis tęsis dar keletą dienų po harmonizuojančios praktikos.

Leiskis į naujų patirčių sūkurį su Jogos mokytoja Daiva (Joga Nidra) ir Reiki mokytoja ir praktike, gongų terapijos specialiste Giedre.

Su savimi turėkite kilimėlį atsigulti ir užsikloti, taip pat, dėl patogumo galite turėti pagalvėlę. Rūbai laisvi, nevaržantys.

Registracija patvirtinama ant renginio paspaudus "dalyvausiu", taip pat ☎ sms +37065503700,  whatsapp,  viber,  messenger .
Informacija ☎ +37061655688

Atlygis - rekomenduojami energijų mainai - 12 eur.

Praktikos dieną, jei galite, rekomenduojame nevalgyti mėsos ir nevartoti kavos, tuomet energija tekės sklandžiau ir poveikis bus didesnis.

RENGINĮ REMIA PALANGOS BOTANIKOS PARKAS IR PALANGOS MIESTO TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS

Nuoširdžiai kviečiame!
Su meile
Namaste

SVARBU:
Prieš sesiją 2 valandas rekomenduojama nevalgyti ir nevartoti skysčių
(vartojantiems alkoholinius gėrimus, praktikos draudžiamos)

Daugiau Informacijos apie Joga Nidra galite rasti prisijungę prie uždaros grupės :
www.facebook.com/groups/2036202086426529

  • 2019-07-21  nuo 18:00
2019-07-21 18:00 2019-07-21 18:00 Europe/Vilnius Joga Nidra gamtoje su varpelių, gongų, Reiki ir kvapų terapija Kviečiame Palangos miesto gyventojus ir svečius į pirmą kartą mieste organizuojamą unikalią sveikatingumo praktiką - Joga Nidra su nuostabiais skambančiais varpeliais, gongų terapija, gydančia Reiki energija ir dieviškais eterinių aliejų aromatais.. Unikaliame atpalaiduojančiame aukščiausios kokybės levandų ir bosvelijų... --- //www.palangatic.lt/renginys/joga-nidra-gamtoje-su-varpeliu-gongu-reiki-ir-kvapu-terapija/date-20190721/ Birutės parkas, Vytauto g. , Palanga, Palangoje