Interaktyvus muzikinis spektaklis „Raudonkepuraitė“

Interaktyvus muzikinis spektaklis „Raudonkepuraitė“

Raganiukės teatro gastrolės Palangoje! 

Kviečiame vaikus ir jų tėvelius rugpjūčio 29 d. 20 val. Palangos Botanikos sode kartu su Raganiuke  palydėti vasarą.

Renginyje-Sudie vasara pamatysite legendinį interaktyvų muzikinį spektaklį - “Raudonkepuraitė”. Ateik ir tapk tikra teatro žvaigžde! 

Taip pat renginyje jūsų laukia:

Muilo burbulų varžybos.  Atsinešk savo muilo burbulus ir tapk burbulų karaliumi arba karaliene.  Garantuojame bus labai smagu. 

Daugiau apie spektaklį:

Turbūt daugelis iš jūsų žinote pasaką apie Raudonkepurę? Bet šį kartą bus kiek kitaip.
Tai legendinis interaktyvus Raganiukės teatro spektaklis žaidimas, kuriame kviečiami vaidinti ir vaikai, drąsiai užlipę ant scenos iš žiūrovų salės. Jiems atskleidžiamos didžiausios teatro paslaptys – vaikai savo akimis gali pamatyti, kaip kuriamas teatras, scenoje pasirodo su teatro kostiumais ir teatriniu grimu. Raganiukės teatro aktoriai skirtingais balsais šmaikščiai įgarsina vaidinančius vaikus. Kartu su aktoriais vaidinantys mažieji įkūnija žymiosios pasakos herojus ir tampa tikromis teatro žvaigždėmis.
O ką veikia žiūrovai? Tiesą sakant, visa žiūrovų salė įtraukiama į spektaklio kūrimą – ošia dideliais medžiais, karkia varnomis, pučia vėju....

Šis Raganiukės teatro spektaklis yra apkeliavęs beveik pusę pasaulio. Jam smagiai plojo ir maži, ir jau paaugę žiūrovai Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Rusijoje, Čekijoje, Austrijoje, Jungtinėje Karalystėje, JAV... Dar tik Afrikoje nėra matę Raudonkepurės ir Vilko.

  • 2020-08-29  nuo 20:00
2020-08-29 20:00 2020-08-29 20:00 Europe/Vilnius Interaktyvus muzikinis spektaklis „Raudonkepuraitė“ Raganiukės teatro gastrolės Palangoje!  Kviečiame vaikus ir jų tėvelius rugpjūčio 29 d. 20 val. Palangos Botanikos sode kartu su Raganiuke  palydėti vasarą. Renginyje-Sudie vasara pamatysite legendinį interaktyvų muzikinį spektaklį - “Raudonkepuraitė”. Ateik ir tapk tikra teatro žvaigžde! ... --- //www.palangatic.lt/renginys/interaktyvus-muzikinis-spektaklis-raudonkepuraite/date-20200829/ Birutės parkas, Vytauto g. , Palanga, Palangoje
  • Kaina: 10.00
  • Plačiau