Inga Jankauskaitė | Mano vienintelis

Inga Jankauskaitė | Mano vienintelis

Besidžiaugiant naujuoju albumu ir puikių atsiliepimų sulaukusiu koncertu Kauno „Žalgirio“ arenoje, Inga Jankauskaitė atskleidžia, kad jau birželio 22 d. albumo pristatymą su grupe surengs ir Palangos koncertų salėje.

„Žengėm pirmą didelį žingsnį „Žalgirio“ arenoje, dabar drąsiai keliaujam toliau. Metas atvežti albumą „Mano vienintelis“ į Palangą! Bendrausim, augsim, dalinsimės, šoksim ir kiekvienas ras sau artimus dalykus muzikoje ar atpažins savo patirtis tekstuose“, – džiaugiasi būsimu įvykiu moteris.

Pasak koncerto organizatorių, šis vasaros koncertas turėtų suburti tiek pajūrio gyventojus, tiek Lietuvos pajūryje atostogas planuojančius atostogautojus.

„Sulaukėme nemažai prašymų, kad Inga pasirodytų būtent pajūryje, todėl ir nusprendėme čia surengti analogišką koncertą. Tiesa, Palangos koncertų salėje galės patekti ribotas skaičius klausytojų, todėl siūlome apsilankymą koncerte planuoti jau dabar“, – teigia organizatoriai.

Bilietus į birželio 22 d. Palangos koncertų salėje įvyksiantį I. Jankauskaitės koncertą „Mano vienintelis“ platina bilietai.lt.

  • 2019-06-22  nuo 20:00
2019-06-22 20:00 2019-06-22 20:00 Europe/Vilnius Inga Jankauskaitė | Mano vienintelis Besidžiaugiant naujuoju albumu ir puikių atsiliepimų sulaukusiu koncertu Kauno „Žalgirio“ arenoje, Inga Jankauskaitė atskleidžia, kad jau birželio 22 d. albumo pristatymą su grupe surengs ir Palangos koncertų salėje. „Žengėm pirmą didelį žingsnį „Žalgirio“ arenoje, dabar drąsiai keliaujam toliau. Metas atvežti... --- //www.palangatic.lt/renginys/inga-jankauskaite-mano-vienintelis/ Palangos koncertų salė, Vytauto g. 43, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 30.00 - 35.00
  • Plačiau