I Love Palanga pristato: Trimbao

I Love Palanga pristato: Trimbao

Grupė „Trimbao“ atvyksta į Palangą

Išskirtinės sudėties – suzafonas, saksofonas ir būgnai – grupė „Trimbao“, pirmą kartą atvyksta koncertuoti Palangoje. Koncertas įvyks liepos 24 d., „Oldman“ parke, kur šią vasarą įsikūrusi kultūros pieva „I love palanga“.

Grupės nariai Karolis Levarauskas, Lukas Pivoriūnas ir Viktoras Krasauskas, kartu groja ir kituose muzikiniuose projektuose, todėl per repeticijų pertraukas ar joms pasibaigus, improvizuotai pasilikdavo pagroti. Tie trumpi pagrojimai juos nuvedė iki šiemet išleisto debiutinio albumo, kuris buvo pristatytas Vilniaus knygų mugės Muzikos salėje.

„Trimbao“ koncertuose įdomu tai, kad kiekvienas kūrinys skirtingas ir kiekvienas tuo pačiu turintis aiškų tik šio trio sukuriamą skambesį. Koncerte Palangoje klausytojai išgirs ir džiazo, ir improvizacijų, ir regio, ir net techno skambesių.

Grupės vadybininkė Živilė Jankutė sako: „Kai pirmą kartą išgirdau juos grojant trise, žinojau, kad tai turi tapti grupe. Taip ir nutiko. O per metus nuveikėme visai nemažai, ypač džiaugiuosi, kad pavyko išleisti albumą, nusprendėme, kad tokią muziką reikia atvežti ir į pajūrį, tad labai kviečiu liepos 24 d. susitikti Trimbao koncerte Palangoje.“

Koncertas nemokamas ir atviras visiems, pradžia 21 val., „Oldman“ parke.

Susipažinti su „Trimbao“ :

https://www.youtube.com/watch?v=YsgTrAAoNP0&list=PLII2Xx5jff3I-hm6ZfW5X3etsoDsIGnPZ

https://www.youtube.com/watch?v=yEWndwmA2n0

  • 2020-07-24  nuo 21:00
2020-07-24 21:00 2020-07-24 21:00 Europe/Vilnius I Love Palanga pristato: Trimbao Grupė „Trimbao“ atvyksta į Palangą Išskirtinės sudėties – suzafonas, saksofonas ir būgnai – grupė „Trimbao“, pirmą kartą atvyksta koncertuoti Palangoje. Koncertas įvyks liepos 24 d., „Oldman“ parke, kur šią vasarą įsikūrusi kultūros pieva „I love palanga“.... --- //www.palangatic.lt/renginys/i-love-palanga-pristato-trimbao/date-20200724/ Oldman, Jūratės g. 2A, Palanga, Palangoje