I Love Palanga pristato: Salum Matata

I Love Palanga pristato: Salum Matata

Salum Matata - bliuzo atlikėjas ir kompozitorius iš Tanzanijos, gimęs Dar Es Salame. Jo muzikos stilius – tradicinio ir jo unikalaus Afrikietiško stiliaus bliuzo mišinys.

Salum Matata teigia, jog jo meilė muzikai atsirado klausant kaip dainuoja jo Močiutė, taipogi ji buvo pirmoji jo muzikos mokytoja, įkvėpusi sukurti savo unikalų dainavimo stilių.

Sujungęs Afrikos liaudiškus ritmus su šiuolaikiniu bliuzu, Salum sukūrė savitą stilių, kurį jis vadina „ChiAfrikos Bliuzu“.

Salum dažnai klausdavo savo močiutės: ‚Bibi, ką tu dainuoji?‘ kadangi jis nesuprasdavo vietinės Fipų kalbos. Nors tradicinių dainų žodžiai yra pamiršti, Salum naudoja galvoje išlikusias tautines melodijas ir jas sujungia su savo Suahilių kalbos žodžiais, taip sukurdamas tuzinus originalių dainų, „kabinančių“ kasdienybės problemas.

Rytų Afrikoje šis atlikėjas yra vienas iš Zanzibaro geidžiamiausių.

Salum groja originalias bliuzo kompozicijas, įkvėptas John Lee Hooker ir BB King. Jo vokalinis stilius linksta Ali Farka Toure (Mali), Olive Mtudzuzi (Zimbabwe), Remmy Ongala, Hukwe Zawose ir Salifa Keity stilistikos link, o grojimas gitara persisėmęs Afrikietiškais stiliais.

- https://soundcloud.com/salummatata/

- https://vimeo.com/558589851

  • 2021-07-20  nuo 20:30
2021-07-20 20:30 2021-07-20 20:30 Europe/Vilnius I Love Palanga pristato: Salum Matata Salum Matata - bliuzo atlikėjas ir kompozitorius iš Tanzanijos, gimęs Dar Es Salame. Jo muzikos stilius – tradicinio ir jo unikalaus Afrikietiško stiliaus bliuzo mišinys. Salum Matata teigia, jog jo meilė muzikai atsirado klausant kaip dainuoja jo Močiutė, taipogi ji buvo pirmoji jo muzikos mokytoja,... --- //www.palangatic.lt/renginys/i-love-palanga-pristato-salum-matata/date-20210720/ Oldman Parkas - I Love Palanga, Jūratės g. 2a 00136 Palanga, Palanga, Palangoje
Kiti muzikos renginiai