I Love Palanga pristato: Planeta Polar

I Love Palanga pristato: Planeta Polar

Planeta Polar dainuoja ispaniškai, bet atrodo ir skamba it trys fėjai, ką tik sugrįžę iš Sapnų galaktikos. Nuo tokio spalvingo kosminio kokteilio, pagardinto elektronikos prieskoniu, visai nesunku įkaušti, o tuomet – kojos jus pakvies šokiui... Stebėti ir klausytis Planeta Polar koncerto – tai lyg dalyvauti nežemiškame, bet tuo pačiu labai nuoširdžiame rituale.

FACEBOOK
https://www.facebook.com/planetapolarmusic/

INSTAGRAM
https://www.instagram.com/planetapolarmusic/

Lankytojų skaičius ribotas.
Bilietus platina: https://tickets.paysera.com/en/event/planeta-polar

Informacija: Tel. +37061130144 bei socialinės medijos pagalba.

Renginio metu bus laikomasi visų LR Vyriausybės nustatytų taisyklių ir rekomendacijų. Taip pat bus fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, bei šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

  • 2020-07-10  nuo 21:00
2020-07-10 21:00 2020-07-10 21:00 Europe/Vilnius I Love Palanga pristato: Planeta Polar Planeta Polar dainuoja ispaniškai, bet atrodo ir skamba it trys fėjai, ką tik sugrįžę iš Sapnų galaktikos. Nuo tokio spalvingo kosminio kokteilio, pagardinto elektronikos prieskoniu, visai nesunku įkaušti, o tuomet – kojos jus pakvies šokiui... Stebėti ir klausytis Planeta Polar koncerto – tai lyg... --- //www.palangatic.lt/renginys/i-love-palanga-pristato-planeta-polar/date-20200710/ Oldman, Jūratės g. 2A, Palanga, Palangoje