I Love Palanga pristato: Kristijonas Ribaitis

I Love Palanga pristato: Kristijonas Ribaitis

Apie Kristijoną Ribaitį žinoti reikia tik keletą dalykų:
• Jo muzika – kažkur tarp indie, elektronikos ir žiupsnelio dainuojamosios poezijos.
• Atlikėjo bagaže – albumas “Vakar Buvo Rytoj”, EP “Penki”, EP “Preliudas”, bei dabar įrašinėjamas antrasis albumas, kurio keletas dainų suskambės ir šiame koncerte.
• Beveik palangiškis.

Jūsų ausims:
https://www.youtube.com/watch?v=zTKUsFxM2V0
https://www.youtube.com/watch?v=7UtUEwO5InE
https://open.spotify.com/artist/4OCs9QmxzkbrlHBGoMCZm6

Lankytojų skaičius ribotas!
Bilietus platina: https://tickets.paysera.com/lt-LT/event/kristijonas-ribaitis

Informacija: Tel. +37061130144 bei socialinės medijos pagalba.

Renginio metu bus laikomasi visų LR Vyriausybės nustatytų taisyklių ir rekomendacijų. Taip pat bus fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, bei šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

  • 2020-07-03  nuo 21:00
2020-07-03 21:00 2020-07-03 21:00 Europe/Vilnius I Love Palanga pristato: Kristijonas Ribaitis Apie Kristijoną Ribaitį žinoti reikia tik keletą dalykų: • Jo muzika – kažkur tarp indie, elektronikos ir žiupsnelio dainuojamosios poezijos. • Atlikėjo bagaže – albumas “Vakar Buvo Rytoj”, EP “Penki”, EP “Preliudas”, bei dabar įrašinėjamas antrasis albumas, kurio keletas... --- //www.palangatic.lt/renginys/i-love-palanga-pristato-kristijonas-ribaitis/date-20200703/ Oldman, Jūratės g. 2A, Palanga, Palangoje