I Love Palanga pristato: Baltos Varnos su grupe

I Love Palanga pristato: Baltos Varnos su grupe

Švenčiam Muziką!!!

"Baltos Varnos" - tai vokalistės ir dainų kūrėjos Milda bei Teresė Andrijauskaitės. Unikaliais vokalais išsiskiriančios merginos daugeliui yra tapusios atradimu.
Dar didesniu atradimu gali tapti jų autorinė kūryba. Grupės atliekamos dainos kupinos folk'o elementų, galima išgirsti etno ar liaudies dainų motyvų.
Ką jau kalbėti apie improvizacijas, kurių gausu tarp dainų. Bosinės gitaros partijas grupėje atlieka Julius Bakanauskas, mandolina groja Tadas Dešukas, mušamaisiais ritmą laiko Tomas Urbanavičius.

Bilieto kaina - 12 Eur.

Jaunieji draugai iki 12 m. įleidžiami nemokamai.

Vietas rezervuokite:
soc. medijos tinklų pagalba ir telefonu +37061130144.

Renginio metu bus laikomasi visų LR Vyriausybės nustatytų taisyklių ir rekomendacijų. Taip pat bus fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, bei šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

  • 2020-06-13  nuo 21:00
2020-06-13 21:00 2020-06-13 21:00 Europe/Vilnius I Love Palanga pristato: Baltos Varnos su grupe Švenčiam Muziką!!! "Baltos Varnos" - tai vokalistės ir dainų kūrėjos Milda bei Teresė Andrijauskaitės. Unikaliais vokalais išsiskiriančios merginos daugeliui yra tapusios atradimu. Dar didesniu atradimu gali tapti jų autorinė kūryba. Grupės atliekamos dainos kupinos folk'o elementų, galima išgirsti etno... --- //www.palangatic.lt/renginys/i-love-palanga-pristato-baltos-varnos-su-grupe/date-20200613/ Oldman, Jūratės g. 2A, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 12.00