I Love Palanga pristato: Arbata

I Love Palanga pristato: Arbata

Indie/rock grupė “Arbata “ birželio pradžioje atšventė savo 19-ąjį gimtadienį - grupė, kuri nestovi vietoje, daug eksperimentuoja su garsais ir įvairiais stiliais. Ir šį kartą “Arbata” žada nustebinti savo nauju skambesiu! Žinoma, nebus pamirštos ir senos grupės dainos. Grupės vokalistas Andrius Zalieska - Zala, kaip visada subtiliai improvizuojant pagardins koncertą savo eilėraščiais.

Lankytojų skaičius ribotas!

Bilietus platina: https://tickets.paysera.com/lt/event/grupes-arbata-koncertas

Informacija: tel. +37061130144 bei socialinės medijos pagalba.

Renginio metu bus laikomasi visų LR Vyriausybės nustatytų taisyklių ir rekomendacijų. Taip pat bus fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, bei šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

  • 2020-07-04  nuo 21:00
2020-07-04 21:00 2020-07-04 21:00 Europe/Vilnius I Love Palanga pristato: Arbata Indie/rock grupė “Arbata “ birželio pradžioje atšventė savo 19-ąjį gimtadienį - grupė, kuri nestovi vietoje, daug eksperimentuoja su garsais ir įvairiais stiliais. Ir šį kartą “Arbata” žada nustebinti savo nauju skambesiu! Žinoma, nebus pamirštos ir senos grupės dainos. Grupės vokalistas Andrius Zalieska -... --- //www.palangatic.lt/renginys/i-love-palanga-pristato-arbata/date-20200704/ Oldman, Jūratės g. 2A, Palanga, Palangoje