Home Jazz Band

Home Jazz Band

Home Jazz Band – svingu pusluojančią grupę iš Vilniaus sudaro vieni žinomiausių džiazo muzikantų. Jos vadovas Mindaugas Bikauskas yra ne tik muzikantas, bet ir profesionalus džiazo šokių atlikėjas, mokytojas, puikiai žinomas tiek gimtinėje, tiek ir užsienyje. Nuolatinis domėjimasis džiazo šokių ir muzikos raida pavertė šią grupę vienintele tokio žanro atstove Lietuvoje. Home Jazz Band koncertų metu galima išgirsti visiems gerai pažįstamų džiazo standartų. O kaip gi be jų? Tačiau grupės tikslas – lavinti klausytoją ir supažindinti su rečiau išgirstamais kūriniais, kurie dažnai būna nepakankamai įvertinti.

Nuo Naujojo Orleano maršų ir Vodevilio regtaimų iki savaip interpretuotos Svingo eros bigbendų muzikos ir europietiškojo džiazo. Mindaugas sako, jog džiazas yra visoks, kartais neapdirbtas ir grubus, kartais nepriekaištingai tikslus ir švarus. Home Jazz Band bando jį parodyti autentišką ir įvairų.

Bilietus galima įsigyti Tiketa sistemoje ir viloje "Ramybė" (Vytauto g. 54).
Bilietai rezervuojami telefonu 864846042 arba e-paštu info@klubasramybe.lt

  • 2019-07-26  nuo 20:00
2019-07-26 20:00 2019-07-26 20:00 Europe/Vilnius Home Jazz Band Home Jazz Band – svingu pusluojančią grupę iš Vilniaus sudaro vieni žinomiausių džiazo muzikantų. Jos vadovas Mindaugas Bikauskas yra ne tik muzikantas, bet ir profesionalus džiazo šokių atlikėjas, mokytojas, puikiai žinomas tiek gimtinėje, tiek ir užsienyje. Nuolatinis domėjimasis džiazo šokių ir muzikos raida... --- //www.palangatic.lt/renginys/home-jazz-band/date-20190726/ „Ramybės“ kultūros centras, Vytauto g. 35, Palanga, Palangoje info@klubasramybe.lt
  • Kaina: 18.00