Gyvos muzikos vakaras restorane „Gradiali“

Gyvos muzikos vakaras restorane „Gradiali“

Maloniais žiemos vakarais Jūsų ausis džiugins gyva, pop, romantiška muzika, kurią atliks Rasa Doniela. Pažįstamos melodijos suskambės naujai ir paglostys kiekvieno širdį, o muzika Jūsų poilsį nuspalvins dar ryškesnėmis spalvomis.

Muzikos vakaras nemokamas.

Primename, kad svečiams būtinas Galimybių pasas arba skaitmeninis COVID -19 skiepų pažymėjimas, arba vienas iš medicininių dokumentų iš e.sveikatos sistemos: vakcinacijos išrašas, dokumentas, įrodantis, kad persirgta COVID-19 liga, ar neigiamo testo rezultato išrašas. Kartu su Galimybių pasu arba jį atitinkančiu kitu dokumentu pasiliekame teisę paprašyti parodyti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

  • Sausio 15 d.
2022-01-15 2022-01-15 Europe/Vilnius Gyvos muzikos vakaras restorane „Gradiali“ Maloniais žiemos vakarais Jūsų ausis džiugins gyva, pop, romantiška muzika, kurią atliks Rasa Doniela. Pažįstamos melodijos suskambės naujai ir paglostys kiekvieno širdį, o muzika Jūsų poilsį nuspalvins dar ryškesnėmis spalvomis. Muzikos vakaras nemokamas. Primename, kad svečiams būtinas Galimybių pasas arba... --- //www.palangatic.lt/renginys/gyvos-muzikos-vakaras-restorane-gradiali-1/ Restoranas „Gradiali“, Vanagupės g. 15, Palanga, Palangoje