Gunilla Lind Danseteater. Šokio spektaklis „Šiuolaikinės panikos tuštybė V.O.M.P“ (Danija)

Gunilla Lind Danseteater. Šokio spektaklis „Šiuolaikinės panikos tuštybė V.O.M.P“ (Danija)

Šokio spektaklis „Šiuolaikinės panikos tuštybė – V.O.M.P“ / Dance performance „Vanity of Modern Panic – V.O.M.P“

„Gunilla Lind Danseteater“ (Danija / DK)

 

Choreografė / choreographer: Gunilla Lind

‏‏Šokėjai / dancers: Marie Bru Eide, Shuli Nordbek, Katrina Holm, Josefine Ibsen, Emma Christophersen

‏Muzika / music: Kristoffer Rosing-Schow

‏‏Scenografas / stage design: Kirsten Victoria Lind

‏Prodiuserė / producer & PR: Shuli Nordbek

Premjera / première: 2017

Trukmė / duration: 50 min. 

Ko-produkcija / co-production: Dansekapellet

Rėmėjai / supported by: Rėmėjai / supported by: The Danish Arts Foundation, Knud Højgaards Fond, Louis-Hansen Fonden, Spar Nord Fonden, Beckett Fonden, Københavns Kommunes Scenekunstudvalg and Nordic Culture Point.

https://www.gunillalinddanseteater.com

 

Nuo 12 metų / Age from 12 years up

Sportiškesni, plonesni, stangresni ir stipresni... dabar, dabar, dabar...DABAR!

Spektaklis „Šiuolaikinės panikos tuštybė – V.O.M.P.“ atgręžia veidrodį mūsų grožį garbinančios visuomenės botoksiškai sustingusiam veidui. Kiek toli esate pasiryžęs nueiti, kad jūsų kūnas būtų jaunesnis nei liudija jūsų gimimo dokumentas?

Spektaklyje klausiama, kodėl tiek daug dėmesio skiriame tam, kad būtume jauni, sveiki ir sportiški, pamiršdami senatvę kaip natūralų ir brandų mūsų gyvenimo etapą? „V.O.M.P.“ iliustruoja kaip stipriai esame valdomi vartotojiškos visuomenės. Visuomenės, kur visi yra apsėsti kuo geriau išnaudoti duotą laiką: Mes norime VISKO ir DABAR!

Pasiruoškite silikono pripumpuotam šokio spektakliui apie tobulo kūno medžioklę. Kūno proporcijomis perpinta komedija apie krūtų, šlaunų ir sėdmenų troškimą. Tegu Kim Kardashian pabala iš pavydo. Siunčiame groteskinį šiuolaikinio šokio ir fizinio teatro sveikinimą pudruotiems baroko eros perukams ir subtiliems muilo burbulams.

„Gunilla Lind šokio teatras“ yra Kopenhagoje įsikūrusi trupė. Kurdama žaismingus spektaklius, choreografė Gunilla Lind diskutuoja apie dabartines mūsų visuomenės tendencijas ir balansuoja tarp sveiko humoro ir vaikščiojimo ant peilio ašmenų. Neįprasti, dažnai šokėjus dehumanizuojantys kostiumai tik dar stipriau kvestionuoja mums įprastą kito suvokimą ir žvilgsnį į save.

Savo kūryboje G. Lind nuosekliai domisi tapatybės tema, grupės dinamika, lyčių vaidmenimis, savęs pristatymu socialinėje žiniasklaidoje ir kūno įvaizdžiu.

  • 2019-09-14  nuo 18:00
2019-09-14 18:00 2019-09-14 18:00 Europe/Vilnius Gunilla Lind Danseteater. Šokio spektaklis „Šiuolaikinės panikos tuštybė V.O.M.P“ (Danija) Šokio spektaklis „Šiuolaikinės panikos tuštybė – V.O.M.P“ / Dance performance „Vanity of Modern Panic – V.O.M.P“ „Gunilla Lind Danseteater“ (Danija / DK)   Choreografė / choreographer: Gunilla Lind ‏‏Šokėjai / dancers: Marie Bru Eide,... --- //www.palangatic.lt/renginys/gunilla-lind-danseteater-sokio-spektaklis-siuolaikines-panikos-tustybe-v-o-m-p-danija/date-20190914/ Palangos kurhauzo salė, Grafų Tiškevičių al. 1, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 6.20
  • Plačiau