Grupės „Subtilu-Z“ koncertas su Vytaute Pupšytė

Grupės „Subtilu-Z“ koncertas su Vytaute Pupšytė

Subtilu-Z – neįprastu stiliumi stebinanti instrumentinė grupė. Tai garso estetų ketvertas, siekiantys išskirtinės garso kokybės. Koncerte dalyvaus dainininkė Vytautė Pupšytė.

Laurynas Vaitkus – tenorinė birbynė
Povilas Velikis – akordeonas
Dmitrijs Mihailovs – akordeonas
Vytautas Švažas – perkusija

Kokia gi vasaros pradžia RAMYBĖJE be mūsų, „Subtilu-Z“?

Šių metų pradžia mums buvo ypatinga ir ganėtinai intensyvi. Teko dažniau būti užsienyje nei Lietuvoje. Parsivežėme daug įspūdžių, naujienų ir prisiminimų, juos rinkome visur - nuo Briuselio gražiausių senamiesčio gatvelių  iki aukščiausių dangoraižių Niujorke.

Na, bet kaip vasara, be Lietuvos pajūrio? Palangoje mes lankysimės dažnai ir pristatysime atnaujintą programą, kurioje girdėsite nemažai lietuvių kūrėjų darbų, o taip pat gerai žinomų “koverių” perdarytų mūsų stiliumi.

Daugiau informacijos www.subtilu-z.com
https://www.facebook.com/SubtiluZ

  • 2018-08-15  nuo 20:00
2018-08-15 20:00 2018-08-15 20:00 Europe/Vilnius Grupės „Subtilu-Z“ koncertas su Vytaute Pupšytė Subtilu-Z – neįprastu stiliumi stebinanti instrumentinė grupė. Tai garso estetų ketvertas, siekiantys išskirtinės garso kokybės. Koncerte dalyvaus dainininkė Vytautė Pupšytė. Laurynas Vaitkus – tenorinė birbynė Povilas Velikis – akordeonas Dmitrijs Mihailovs – akordeonas Vytautas... --- //www.palangatic.lt/renginys/grupes-subtilu-z-koncertas-su-vytaute-pupsyte/date-20180815/ „Ramybės“ kultūros centras, Vytauto g. 35, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 15.00
  • Plačiau
Kiti koncertai