Grupės „Ground Heights“ (Izraelis) koncertas

Grupės „Ground Heights“ (Izraelis) koncertas

Kaunas Jazz publika jau ne vieną sykį mėgavosi jaudinančiais ir įdomiais muzikos atradimais iš Izraelio – nuo išskirtinio balso dainininkės Ester Rados iki įstabios grupės Yemen Blues.

Šįmet sužavėti lietuvių atvyksta grupė, apie kurią vis garsiau kalbama ne tik jos gimtinėje. Ground Heights – tai prieš kelerius metus susibūrusi grupė, kurios lyderė – Izraelyje gimusi, iš Etiopijos kilusi dainininkė Hewan Meshesha. Įdomu tai, kad apie muzikinę karjerą ji susimąstė tik tarnaudama kariuomenėje – baigusi tarnybą, paskatinta draugės, įstojo į konservatoriją ir netrukus su čia sutiktais bendraminčiais subūrė Ground Heights.

Grupės pavadinimas (lietuviškai – Žemė aukštumos) simbolizuoja ir priešingybes, susiduriančias jos muzikoje. Mat Ground Heights kuria ir groja tai, ką sunku nusakyti žodžiais, - neįprastą kokteilį, suplaktą iš džiazo, roko, soulo, r'n'b, ugningų afrikietiškų folkloro ritmų, net jamaikietiško regio, dub ir hiphopo.

Ground Heights „Yehiyot Nuro“ - https://youtu.be/4D9fqP8KOYM

Eklektiškas ir modernumo kupinas skambesys jau įamžintas pirmajame grupės albume, kuriame skamba dainos anglų, hebrajų ir Etiopijoje vartojama amharų kalba. Tai muzika, kuri puikiai tinka šokiams, bet nuostabiai skambėjo ir koncerte, kurį Ground Heights surengė su Izraelio filharmonijos orkestru.

Nuo sausakimšų muzikos klubų iki solidžių koncertų salių – ši grupė visur randa sau vietą, tiesdama tiltą tarp Rytų ir Vakarų, išdykusios jaunimo muzikos ir ilgamečių džiazo tradicijų. Apie Izraelį šį pavasarį muzikos klausytojai kalbės daug – vien jau todėl, kad šioje šalyje bus surengtas lietuvių taip mėgstama Eurovizija. Tačiau drįstame spėti, kad šie koncertai, vyksiantys Birštone, Panevėžyje ir Palangoje, bus ne mažiau kupini muzikinių spalvų, emocijų ir įspūdžių, nei didžiausias Europos dainų konkursas.

Ground Heights „A Tetra“-  https://youtu.be/4UOcMxpni94

  • 2019-04-13  nuo 20:00
2019-04-13 20:00 2019-04-13 20:00 Europe/Vilnius Grupės „Ground Heights“ (Izraelis) koncertas Kaunas Jazz publika jau ne vieną sykį mėgavosi jaudinančiais ir įdomiais muzikos atradimais iš Izraelio – nuo išskirtinio balso dainininkės Ester Rados iki įstabios grupės Yemen Blues. Šįmet sužavėti lietuvių atvyksta grupė, apie kurią vis garsiau kalbama ne tik jos gimtinėje. Ground Heights – tai... --- //www.palangatic.lt/renginys/grupes-ground-heights-izraelis-koncertas/date-20190413/ Muzikos klubas „Vandenis“, Birutės al. 47, Palanga, Palangoje info@vandenis.lt
  • Kaina: 26.00
  • Plačiau
Kiti koncertai