Grupė SIELA | Palanga

Grupė SIELA | Palanga

Lapkričio 8 d. muzikos klubo "Vandenis" scenoje maištaus Lietuvos gotikinio roko pionieriai Grupė SIELA.
Savo veiklą pradėjusi 1990 metais grupė tapo laisvės ir maištaujančios roko kartos simboliu. Per beveik tris dešimtmečius grupė išleido ne vieną kultinį albumą. Koncerte skambės visiems gerai žinomos dainos, tapusios hitais, bei naujos – jau greitai į naująjį albumą sugulsiančios dainos.

2020-aisiais roko grupė „Siela“ švęs savo veiklos 30-metį. Per tuos metus užaugo naujos klausytojų kartos, kurioms „Siela“ yra tokia pat aktuali šiandien, kokia jų tėvams buvo 1990-aisiais. Savo gerbėjų grupė niekada nepaliko alkstančių: visus šiuos dešimtmečius „Siela“ su Aurelijumi Sirgedu priešakyje kūrė naujas dainas, įrašė 13 albumų.
Bene didžiausiu „Sielos“ hitu galima vadinti kūrinį „Vėjas. Žvaigždė“ iš rinktinio albumo „Sielininkai“, kuris buvo įrašytas kartu su Andriumi Mamontovu. Tokius kūrinius kaip „Rudenio Dievas“, „Tavęs man reikėjo“, „Meilę skriaudžia dangus“ visi taipogi iki šiol moka mintinai. „Kažkas tose dainose yra, jei ir šiandien jos skamba gerai ir klausytojui jų reikia“, – sako A. Sirgedas.

Gyvendama ne praeitimi, o šia diena ir ateitimi, „Siela“ nutarė suteikti savo muzikai šiuolaikinį skaitmeninį kūną. „Turime neįtikėtinas galimybes, visai kito lygio techniką. Būtų keista tuo nepasinaudoti. Kiekvienas senas hitas, kurio įrašai galbūt tėra išlikę audiokasetėje ar – magnetofono juostoje, o „Sielos“ gerbėjai nori tai turėti savo kasdieniame grojaraštyje, dabar nuskambės visiškai šviežiai. Žinoma, neketiname visko išvalyti, nesinori prarasti tam tikram laikmečiui būdingo skambesio autentiškumo. Tačiau nutarę sukelti „Sielos“ hitus į visas internetines muzikos platformas, ryžomės dideliam darbui studijoje. Kartu norime sugroti gyvą koncertą, kuriame mūsų visų laikų muzika suskambės taip, kaip jai tinka skambėti šių dienų salėse“, – kalbėjo A. Sirgedas.

Koncertas muzikos klube „Vandenis“ bus toks, į kurį atėjęs klausytojas gaus gerą dozę „Sielos“ trijų dešimtmečių kūrybos, skambančios šiuolaikiškai ir užtikrintai. Legenda gyva ir gyvuoja toliau!


>> „Vėjas. Žvaigždė“ (Sielininkai, 1995)
http://bit.do/fboYS
>> „Rudenio dievas“ (Tavęs man reikėjo, 1997)
http://bit.do/fboY2
>> „Meilę skriaudžia dangus“ (Juodo Opiumo Žemė, 1993)
http://bit.do/fboZb


Daugiau apie grupę:
Facebook // http://bit.do/fbKCJ
Youtube // http://bit.do/fbKCN
Instagram // http://bit.do/fbKC3
Spotify // http://bit.do/fbKDb


Dėl bilietų rezervacijos kreiptis tel. +37046053530
Bilieto kaina - 20 Eur

  • 2019-11-08  nuo 20:00
2019-11-08 20:00 2019-11-08 20:00 Europe/Vilnius Grupė SIELA | Palanga Lapkričio 8 d. muzikos klubo "Vandenis" scenoje maištaus Lietuvos gotikinio roko pionieriai Grupė SIELA. Savo veiklą pradėjusi 1990 metais grupė tapo laisvės ir maištaujančios roko kartos simboliu. Per beveik tris dešimtmečius grupė išleido ne vieną kultinį albumą. Koncerte skambės visiems gerai žinomos... --- //www.palangatic.lt/renginys/grupe-siela-palanga/date-20191108/ Muzikos klubas „Vandenis“, Birutės al. 47, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 20.00