Girmantė ir Andrej Polevikov trio

Girmantė ir Andrej Polevikov trio

Girmantė ir Andrejaus Polevikov trio (A. Polevikov/ D. Murašov/ A. Kairys) kviečia į susitikimą Muzikos klube „Vandenis“.

Improvizacijos, naujai suskambusios pažįstamos melodijos, stebinantys negirdėti kūriniai - tai, kuo Girmantė ir muzikantai siūlo Jums šildytis penktadienio vakarą. Juk kiekvienas susitikimas su džiazu - netikėtas ir džiuginantis. O kiekvienas susitikimas su Girmante ir A. Polevikovo trio - paliekantis neišdildomą įspūdį ir tik patvirtinantis, jog džiazas - nuolat besikeičianti muzikos ir jausmo forma, kaskart vis stipriau įtraukianti į garsų sūkurį.

  • Kovo 9 d.  nuo 20:00
2018-03-09 20:00 2018-03-09 20:00 Europe/Vilnius Girmantė ir Andrej Polevikov trio Girmantė ir Andrejaus Polevikov trio (A. Polevikov/ D. Murašov/ A. Kairys) kviečia į susitikimą Muzikos klube „Vandenis“. Improvizacijos, naujai suskambusios pažįstamos melodijos, stebinantys negirdėti kūriniai - tai, kuo Girmantė ir muzikantai siūlo Jums šildytis penktadienio vakarą. Juk kiekvienas susitikimas su... --- //www.palangatic.lt/renginys/girmante-ir-andrej-polevikov-trio/date-20180309/ Muzikos klubas „Vandenis“, Birutės al. 47, Palanga, Palangoje info@vandenis.lt
  • Kaina: 15.00
Daugiau informacijos