Gal De Paz (Izraelis) | Narcotic Heart - Solo Piano

Gal De Paz (Izraelis) | Narcotic Heart - Solo Piano

Kultūros pieva I Love Palanga augina antrus metus besitęsiančią draugystę su Izraelio Ambasada Lietuvoje | Izraelis Lietuvoje, Palangos miesto savivaldybė bei Lietuvos kultūros taryba ir dovanoja jums susitikimus su spalvinga Izraelio kultūra per maistą, muziką, literatūrą ir kiną.

Renginių ciklą "Izraelio kultūros dienos Palangoje" pradėsime su vokalistės ir dainų autorės Gal De Paz koncertu "Narcotic Heart - Solo Piano".

Nors daugeliui Lietuvos klausytojų Gal De Paz bus atradimas, atlikėja jau pripažinta kaip vienas unikaliausių ir gražiausių balsų Izraelio muzikos scenoje.

Pastaruosius šešerius metus Gal De Paz pasirodo didžiosiose festivalių scenose visoje Europoje su grupėmis ‘The Paz Band’ ir ‘Lucille Crew’.

“Narotic Heart” - pirmasis Gal solo piano pasirodymas, kuris sugrąžins Gal dainas į pirmykštę gaivališką ir magiškai nuogą būseną, kad jos vėl suskambėtų taip, kaip buvo parašytos.

  • 2019-06-22  nuo 21:00
2019-06-22 21:00 2019-06-22 21:00 Europe/Vilnius Gal De Paz (Izraelis) | Narcotic Heart - Solo Piano Kultūros pieva I Love Palanga augina antrus metus besitęsiančią draugystę su Izraelio Ambasada Lietuvoje | Izraelis Lietuvoje, Palangos miesto savivaldybė bei Lietuvos kultūros taryba ir dovanoja jums susitikimus su spalvinga Izraelio kultūra per maistą, muziką, literatūrą ir kiną. Renginių ciklą "Izraelio kultūros dienos... --- //www.palangatic.lt/renginys/gal-de-paz-izraelis-narcotic-heart-solo-piano/ Kultūros pieva „I Love Palanga“, Vytauto g. 39A, Palanga, Palangoje