G. Kuprevičiaus ir J. Sakalausko lietuviškų dainų dėlionė

G. Kuprevičiaus ir J. Sakalausko lietuviškų dainų dėlionė

Kompozitorius Giedrius Kuprevičius ir dainininkas Jonas Sakalauskas laukia susitikimo su žiūrovais, kuomet pristatys savo kūrybą, sujungtą noro pasidalyti bei gimusią iš jaunatviško maksimalizmo ir brandžios kūrybinės patirties.
G. Kuprevičiaus 75-ajam jubiliejui skirtoje programoje – visą tautos dainiumi vadinamo kompozitoriaus kelią nusakančios dainos, pasakojimai apie jų sukūrimo istorijas, likimus ir neįtikėtinus nuotykius, kurias atlieka baritonas J. Sakalauskas bei papildo fortepijoninių improvizacijų intarpai.

J. Sakalauskas pasakoja, kad G. Kuprevičiaus kūryba žavisi ir ją atlieka nuo pat pirmųjų savo žingsnių scenoje. „Pirmas mano pasirodymas scenoje buvo būtent Rolando partija G. Kuprevičiaus miuzikle „Ugnies medžioklė su varovais“, kurį 2004 m. statė Gytis Padegimas. Mūsų bendrame koncerte bus galima išgirsti ne tik Rolando partijos ištrauką, bet ir ariją iš G. Kuprevičiaus operos-sarsuelos „DaliGala“, kurią atlikti yra tekę tik man vienam, kuo labai didžiuojuosi“, – sako J. Sakalauskas.

Svarbiausia, kad visi G. Kuprevičiaus kūriniai tarsi neįvardytos dedikacijos klausytojams. „Juk be jų, kaip ir be mano draugų atlikėjų, visas kompozitoriaus triūsas būtų perniek. Yra autorių, kurie tvirtina, kad publikos nuomonė jiems nesvarbi. Nesutinku. Man svarbus ir įdomus kiekvienas, kuris skiria dėmesio ir laiko mano muzikai. O šio koncerto atveju – ir mūsų duetui. Visų labai laukiame, jūs mums labai svarbūs“, – sako klausytojų koncerte laukiantis G. Kuprevičius. Jam pritaria ir J. Sakalauskas.

Bilieto kaina: 10 Eur
Bilietus platina: ticketmarket.lt
https://www.ticketmarket.lt/lt/e/renginys/giedrius-kuprevicius-jonas-sakalauskas-koncertas-palanga-kurhauzas-bilietai-0802?fbclid=IwAR1GGz_1w8NUG-8Rxoz11pESnZz4ylA6o7MbJ73oZgvh2J4nl_JMMrwNMN8

https://www.facebook.com/events/353908911955702/

  • 2019-08-02  nuo 20:00
2019-08-02 20:00 2019-08-02 20:00 Europe/Vilnius G. Kuprevičiaus ir J. Sakalausko lietuviškų dainų dėlionė Kompozitorius Giedrius Kuprevičius ir dainininkas Jonas Sakalauskas laukia susitikimo su žiūrovais, kuomet pristatys savo kūrybą, sujungtą noro pasidalyti bei gimusią iš jaunatviško maksimalizmo ir brandžios kūrybinės patirties. G. Kuprevičiaus 75-ajam jubiliejui skirtoje programoje – visą tautos dainiumi vadinamo... --- //www.palangatic.lt/renginys/g-kupreviciaus-ir-j-sakalausko-lietuvisku-dainu-delione/date-20190802/ Palangos kurhauzo salė, Grafų Tiškevičių al. 1, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 10.00
  • Plačiau