El Fuego „Apie meilę“

El Fuego „Apie meilę“

2017 m. balandžio 29 d. 19 val.

Pop klasikos grupė „el Fuego“ jau ne kartą įrodė, kad klasika gali skambėti kitaip. Daugiau kaip aštuonerius metus Lietuvos muzikinėje padangėje gyvuojanti grupė pelnė klausytojų simpatijas savo stipriais balsais, neblėstančia energija ir įspūdingai skambančiais pop-klasikos kūriniais.

Šį kartą aksominių balsų savininkai – Jonas Sakalauskas, Paulius Bagdanavičius ir Rokas Spalinskas leidžiasi į koncertinį turą „Apie meilę...”, kurio metu klausytojų širdis bandys užkariauti puikia nuotaika ir jaukiais muzikiniais tonais. Grupė koncertiniam repertuarui paruošė gražiausias meilės dainas – kai kurias iš jų klausytojai jau turėjo galimybę išgirsti grupės koncertuose, tuo tarpu kitus muzikinius kūrinius „el Fuego” solistai ruošia specialiai šiam koncertiniam turui.

„Nekantriai laukiame susitikimo su Jumis” – teigia grupės vyrai ir kviečia pasimėgauti akimirka romantiškų melodijų apsuptyje.

 • 2017-04-29  nuo 19:00
2017-04-29 19:00 2017-04-29 19:00 Europe/Vilnius El Fuego „Apie meilę“ 2017 m. balandžio 29 d. 19 val. Pop klasikos grupė „el Fuego“ jau ne kartą įrodė, kad klasika gali skambėti kitaip. Daugiau kaip aštuonerius metus Lietuvos muzikinėje padangėje gyvuojanti grupė pelnė klausytojų simpatijas savo stipriais balsais, neblėstančia energija ir įspūdingai skambančiais pop-klasikos kūriniais.... --- //www.palangatic.lt/renginys/el-fuego-apie-meile/date-20170429/ „Ramybės“ kultūros centras, Vytauto g. 35, Palanga, Palangoje info@klubasramybe.lt
 • Kaina: 10.50 - 15.00
 • Daugiau informacijos

  Svarbi informacija

  Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

  Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
  Renginio trukmė: 2 val.
  Pertraukos: 1
  Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
  Nuolaidos:
  - 10% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

  Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Kiti koncertai