Ekskursija „Palangos žmonės: paprasti ir žymūs gyventojai bei keli poilsiautojai“

Ekskursija „Palangos žmonės: paprasti ir žymūs gyventojai bei keli poilsiautojai“

Palanga - tai ne tik kurortas ir Tiškevičių istorija. Kas žvejojo, statė namus, sodino pušis ir šlifavo gintarą? Kur gimė lito tėvas, mokėsi prezidentas ar vykdavo smagiausi bohemos vakarėliai? Ši ekskursija tiems, kas jau žino Palangos istoriją, bet nori geriau pažinti vietos gyventojus ir kai kuriuos beveik tokiais tapusius poilsiautojus.

Ekskursijos pradžia - prie Jūratės ir Kastyčio skulptūros šalia Jūros tilto, pabaigsime prie senosios Palangos vaistinės Vytauto gatvėje, netoli Birutės parko. 2,5 valandų pasivaikščiojimo metu sužinosite:

Kaip palangiškiams pavyko apgauti caro policijos viršininką?
Kur Palangoje įsikūrė garsiausi Lietuvos kompozitoriai?
Kaip kunigas žemę pardavinėjo?
Koks pats keisčiausias Palangos namas?
Kur atostogaudavo tarpukario ir sovietinė grietinėlė?
Kuo dar užsiėmė geriausias Palangos stalius?

Būtina registracija - info nuorodoje, arba gabriele@travelplanet.lt, arba tel 8 686 08919.

  • 2021-08-03  nuo 17:00
2021-08-03 17:00 2021-08-03 17:00 Europe/Vilnius Ekskursija „Palangos žmonės: paprasti ir žymūs gyventojai bei keli poilsiautojai“ Palanga - tai ne tik kurortas ir Tiškevičių istorija. Kas žvejojo, statė namus, sodino pušis ir šlifavo gintarą? Kur gimė lito tėvas, mokėsi prezidentas ar vykdavo smagiausi bohemos vakarėliai? Ši ekskursija tiems, kas jau žino Palangos istoriją, bet nori geriau pažinti vietos gyventojus ir kai kuriuos beveik tokiais... --- //www.palangatic.lt/renginys/ekskursija-palangos-zmones-paprasti-ir-zymus-gyventojai-bei-keli-poilsiautojai-2/date-20210803/ Palanga, Palangoje
  • Kaina: 15.00