Edukacija „Kalėdinių sausainių dekoravimas“

Edukacija „Kalėdinių sausainių dekoravimas“

Nėra pasaulyje kito tokio konditerinio kepinio, kuris labiau simbolizuotų Kalėdas nei meduoliai ir imbieriniai sausainiai. Jų istorija siekia net senovės Kinijos laikus. Lietuvoje jie buvo kepami ne tik Kalėdų šventėms, bet ir kitų švenčių proga, prekiaujama turguose, jomarkuose.

Reta šeima šiandien įsivaizduoja savo Kalėdas šių skanumynų kepimo. Egzistuoja daugybė šių skanėstų gaminimo receptų, bet, jei dar niekada nesiryžote jų kepti, išbandykite šia edukaciją.

Edukacijos metu, sužinosite  Kalėdinių sausainių atsiradimo istoriją, sužinosite tešlos gaminimo paslaptis, galėsite užsirašyti receptą, kad namuose galėtumėt patys pabandyti išsikepti šių skanėstų. Užsiėmimų metu juos dekoruosite spalvotu glaistu. Išdžiūvusius meduolius galėsite gražiai susipakuoti.

Edukacinius užsiėmimus veda tautodailininkė  Aurelija Pociuvienė.

Į edukaciją asmenys nuo 16 metų amžiaus įleidžiami tik su Galimybiu pasu arba jam prilygstančiu dokumentu.

ORGANIZATORIUS:

Palangos kultūros ir jaunimo centras

Įmonės kodas 190276191

Grafų Tiškevičių al. 1, LT-00135 Palanga

 

  • Gruodžio 11 d.  nuo 14:00
2021-12-11 14:00 2021-12-11 14:00 Europe/Vilnius Edukacija „Kalėdinių sausainių dekoravimas“ Nėra pasaulyje kito tokio konditerinio kepinio, kuris labiau simbolizuotų Kalėdas nei meduoliai ir imbieriniai sausainiai. Jų istorija siekia net senovės Kinijos laikus. Lietuvoje jie buvo kepami ne tik Kalėdų šventėms, bet ir kitų švenčių proga, prekiaujama turguose, jomarkuose. Reta šeima šiandien įsivaizduoja... --- //www.palangatic.lt/renginys/edukacija-kalediniu-sausainiu-dekoravimas/date-20211211/ Palangos kurhauzo 3 aukštas, Grafų Tiškevičių al. 1, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 2.00
  • Plačiau