Edukacija „Darbeliai iš popieriaus“ Palangos vasaros skaitykloje

Edukacija „Darbeliai iš popieriaus“ Palangos vasaros skaitykloje

Rugpjūčio 18, 19, 20 dienomis kviečiame į dirbtuves „Darbeliai iš popieriaus“, kurios vyks Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Palangos vasaros skaitykloje.

Šiose dirbtuvėse išmoksite iš spalvoto popieriaus išlankstyti nesudėtingus lankstinius: įvairių formų ir personažų skirtukus, gyvūnėlius, įdomių formų atvirukus. Juos galėsite žaismingai dekoruoti pasirinktomis priemonėmis.

Edukacija skirta vaikams nuo ketverių metų, šeimoms.

SVARBU! Laikantis saugumo reikalavimų žiūrovai įleidžiami ne anksčiau nei likus 15 min. iki renginio. Lankytojai, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių, į renginį neįleidžiami. Dalyviams būtina dėvėti apsaugines (medicinines) veido kaukes arba respiratorius, laikytis saugaus atstumo, naudotis rankų dezinfekcijos priemonėmis. Atėjus į renginį bus privaloma užpildyti COVID-19 anketą. Atsiprašome už nepatogumus.

Trumpai apie dirbtuves

 

Data ir laikas

rugpjūčio 18 d. 16 val.,

rugpjūčio 19 d. 10 val.,

rugpjūčio 20 d. 10 val. ir 16 val.

Vieta

Palangos vasaros skaitykla, Vytauto g. 72, Palanga

Trukmė

1 val.

Dalyvavimas

atviras

Daugiau informacijos

socialiniame tinkle „Facebook“

  • 2021-08-20
2021-08-20 2021-08-20 Europe/Vilnius Edukacija „Darbeliai iš popieriaus“ Palangos vasaros skaitykloje Rugpjūčio 18, 19, 20 dienomis kviečiame į dirbtuves „Darbeliai iš popieriaus“, kurios vyks Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Palangos vasaros skaitykloje. Šiose dirbtuvėse išmoksite iš spalvoto popieriaus išlankstyti nesudėtingus lankstinius: įvairių formų ir personažų... --- //www.palangatic.lt/renginys/edukacija-darbeliai-is-popieriaus-palangos-vasaros-skaitykloje-1/date-20210820/ Palangos vasaros skaitykla, Vytauto g. 72, Palanga, Palangoje