Donatas Montvydas LIVE | Palanga

Donatas Montvydas LIVE | Palanga

Donatas Montvydas kviečia į savo pirmąjį ir vienintelį šios vasaros koncertą Palangoje istorinėje vietoje - vila “Auska”. Liepos 17 d. jūros pašonėje esanti vila koncerto vakarą virs traukos centru muzikos gerbėjams. Specialiai šiam koncertui bus statoma scena, o garso bei šviesų kiekis drebins visą pajūrį.

Šiam vasaros koncertui atlikėjas rengia galingą pasirodymą ant jūros kranto, kurio metu skambės ne tik visiems puikiai žinomi hitai, tačiau ir nauji, dar gyvai iki šiol negirdėti kūriniai. Unikalus stilius, galingas balsas, gyvo pasirodymo jėga ir judesio estetika išskiria jį iš kitų.
Koncerte nuskambės jau hitais tapę kūriniai "17", "Kol Vakaras Ilgas", "Kai Nieko Kito Nelieka Man" ir kiti.

Bilietų kiekis ribotas. Bilietai brangs.

Durys atsidaro 17.00

Bilietus platina: bilietai.lt
________________
Renginys bus fotografuojamas, filmuojamas, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.
Į renginį bus neįleidžiami karščiuojantys asmenys arba turintys kitų infekcinėms ligoms būdingų simptomų. Primename, kad privaloma laikytis visų, tą dieną galiojančių, LR Vyriausybės nustatytų sveikatos saugos taisyklių ir rekomendacijų.
________________
Renginiai vyksta po atviru dangumi, organizatorius neapsaugo nuo lietaus ir kitų oro sąlygų. Į renginį draudžiama atsinešti maistą ir gėrimus.

Galimybių pasas
Galimybių pasas yra privalomas šio koncerto atributas. Šį pasą galite nemokamai gauti pasiskiepiję, persirgę Covid-19 arba sulaukę neigiamo tyrimo rezultato.

https://gpasas.lt

  • 2021-07-17  nuo 20:00
2021-07-17 20:00 2021-07-17 20:00 Europe/Vilnius Donatas Montvydas LIVE | Palanga Donatas Montvydas kviečia į savo pirmąjį ir vienintelį šios vasaros koncertą Palangoje istorinėje vietoje - vila “Auska”. Liepos 17 d. jūros pašonėje esanti vila koncerto vakarą virs traukos centru muzikos gerbėjams. Specialiai šiam koncertui bus statoma scena, o garso bei šviesų kiekis drebins visą... --- //www.palangatic.lt/renginys/donatas-montvydas-live-palanga/date-20210717/ Vila Auska, Vytauto g. 11, LT-00101, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 23.00 - 140.00
  • Plačiau