DOMINO teatras | komedija VYRŲ LAIŠKAI (ELEKTRIKUI, TĖVYNEI IR KREPŠINIUI)

DOMINO teatras | komedija VYRŲ LAIŠKAI (ELEKTRIKUI, TĖVYNEI IR KREPŠINIUI)

Laikas: 20:00 -  22:00

Autorius: Kvartet-i
Režisierius: Olegas Šapošnikovas
Kostiumų dailininkas: Juozas Statkevičius
Kompozitorius: Audrius Balsys
Dailininkas: Wojtek Stefaniak
Vertėjas: Herkus Kunčius

Vaidina:
Gytis – Gytis Ivanauskas
Eimutis – Eimutis Kvoščiauskas
Sakalas – Sakalas Uždavinys
Dalius – Dalius Skamarakas
Andrius – Andrius Žiurauskas


„Domino“ teatras pristato dar vieną, pagal „Kvartet-i“ pjesę, sukurtą komediją. Ankstesnieji spektakliai „Apie ką kalba vyrai?“ bei „Radijo ereliai“ pelnė didžiulį populiarumą bei pripažinimą. Šiam spektakliui sukurta pati brangiausia fotosesija Lietuvos teatro istorijoje - specialiai jai, atsiskraidintas prabangus bei privatus reaktyvinis lėktuvas.

Komedija „Vyrų laiškai“ puikiai pratęsia temas, kurios savo komiškumu itin žavėjo žiūrovus filmuose „Apie ką kalba vyrai?“ bei „Apie ką dar kalba vyrai?“. Šįkart, spektaklio herojai savo gyvenimo vingius ir ypatumus išpažįsta laiškuose... elektrikui, Seniui Šalčiui, nesamai meilei, krepšiniui, tėvynei, sūnui, nuslinkusiems plaukams, elitiniui menui ir kt. Laiškus „rašys“ ir iš kojų verčiančiomis temomis diskutuos žinomi Lietuvos aktoriai: Gytis Ivanauskas, Eimutis Kvoščiauskas, Sakalas Uždavinys, Andrius Žiurauskas bei Dalius Skamarakas. 5 skirtingi herojai pasirodys itin netikėtuose vaidmenyse, kuriuos apjungs dar daugiau netikėti muzikiniai numeriai.

Atstumas tarp aktoriaus, personažo bei žiūrovo bus labai nedidelis. Todėl kiekvienas žiūrovas visose situacijose lengvai atpažins save ar savo artimą. Teatras dar niekada nebuvo taip arti žiūrovo. Protingas ir subtilus humoras nepaliks abejingų.

Galu gale, herojai padės atsakyti į tokius klausimus kaip: kaip rasti bendrą kalbą su senstančiais tėvais? Palikti žmoną ir išeiti pas meilužę ar pakentėti? Ieškoti Dievo savyje ar bažnyčioje, jei ten stovi banditai su žvakutėmis? Kaip geriau elgtis: taip, kaip norisi ar taip, kaip reikia? Kodėl amžina meilė yra tokia nepasiekiama? Kodėl tik elektrikas gali būti laimingas? Kodėl šioje šalyje niekada nebus gerai?

Pačioje pabaigoje, spektaklis leis pajusti, kad šie „laiškai“ nėra ne itin sveikos visuomenės diagnozė. Tai greičiau tik priežastis sąžiningai ir atvirai pasikalbėti apie tai, kas tave dabar labiausiai jaudina. Pasinaudokite šiuo momentu, nes tai tikrai bus naudinga!

Spektaklio pastatymui suburta tarptautinė komanda - tikri savo srities profesionalai: režisierius Olegas Šapošnikovas, kostiumų dailininkas Juozas Statkevičius, kompozitorius Audrius Balsys bei scenografas Wojtekas Stefaniakas.


Iš Sakalo Uždavinio laiško Tėvynei:
„Tik supraskite mus teisingai, tai mūsų mylima Tėvynė, mes ją be išlygų mylim, ir krepšinį, ir „Švyturio“ alų, ir lietuvių kalba... bet: - niekada... Pas mus niekada nebus gerai.. Tai neįmanoma. Tik mūsų šalyje vienu metu yra blogai ir šalta. Be to, drėgna, o todėl dar šalčiau. ir dar tamsu, kur beeitum - nė velnio nesimato, todėl visa rodosi dar šalčiau, ir dar drėgniau. Tad turime 3 pagrindines bėdas: pas mus šalta, tamsu ir drėgna. Ir dar toli. Mes tikrai nesijaučiame esantys Europos centru, net lenkai iki mūsų kelių netiesia. Ir dar vienas dalykas - visada anksčiau. Ta prasme, kad viskas pas mus - anuomet, tada buvo gerai, - prie Vytauto, lenko, Caro, Smetonos, vokiečio, sovieto... visada „tada“! Niekada nebūna gerai dabar. Ir štai tokią šalį mes mylime. Kuo blogiau, tuo labiau mylime... iš nevilties.
Tad klasikas neteisus - ne „ten gerai, kur mūsų nėra“, o „ten gerai, kur mums blogai“. Arba net taip: „Kur blogai, ten ir mes“.

Bilietai.lt

  • 2016-08-16
2016-08-16 2016-08-16 Europe/Vilnius DOMINO teatras | komedija VYRŲ LAIŠKAI (ELEKTRIKUI, TĖVYNEI IR KREPŠINIUI) Laikas: 20:00 -  22:00 Autorius: Kvartet-i Režisierius: Olegas Šapošnikovas Kostiumų dailininkas: Juozas Statkevičius Kompozitorius: Audrius Balsys Dailininkas: Wojtek Stefaniak Vertėjas: Herkus Kunčius Vaidina: Gytis – Gytis Ivanauskas Eimutis – Eimutis... --- //www.palangatic.lt/renginys/domino-teatras-komedija-vyru-laiskai-elektrikui-tevynei-ir-krepsiniui-1/ „Ramybės“ kultūros centras (Vytauto g. 35)
  • „Ramybės“ kultūros centras (Vytauto g. 35)
  • Kaina: 10.80
Kiti spektakliai