Didžiausias automobilių sporto renginys Baltijos šalių regione – „Eneos“ 1006 km lenktynės

Didžiausias automobilių sporto renginys Baltijos šalių regione – „Eneos“ 1006 km lenktynės

ENEOS 1006 km lenktynės jau tradicija tapęs didžiausias lenktynių festivalis Rytų Europoje, vykstantis Palangoje liepos viduryje.

Šioje greičio ir azarto fiestoje dalyvauja gausybė sportininkų iš visos Europos: Didžiosios Britanijos, Olandijos, Belgijos, Rusijos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Baltarusijos ir, žinoma, Lietuvos.

Šis renginys pritraukia šimtatūkstantines žiūrovų minias, o lenktynių transliaciją stebi bemaž milijoninė žiūrovų auditorija.

ENEOS 1006 km lenktynės unikalios savo programa, kadangi nuo ketvirtadienio prasidėjęs renginys tęsiasi iki pat šeštadienio vakaro. Jau varžybų atidarymas Vytauto g., kur kartu vyksta ir „Blue Sheep Super Sprint“ lenktynės, pritraukia tūkstančius žiūrovų. Iš karto po atidarymo veiksmas keliasi į trasą Palangos – Kretingos – Klaipėdos kelių sankirtoje. Tai unikali trasa Baltijos šalyse, nes sportininkai lenktyniauja bendrojo  naudojimo keliais, kurie tampa lenktynių trasa tik savaitei.

Specialiai renginio žiūrovams po stogu įrengiama lenktynių stebėjimo zona, kurioje iki pat šeštadienio galima stebėti ne tik 1006 km lenktynes, bet ir Mini žiedo, Istorinių automobilių, Porsche klubo, „Drag“ bei mechanikų bėgimo lenktynes. Garsiausi Lietuvos ir žinomi užsienio lenktynininkai, daugybė pramogų bei atrakcijų, bei koncertai su populiariausiais Lietuvos atlikėjais. Visa tai vienoje vietoje ir tik kartą metuose, todėl to tiesiog negalima praleisti.

PRELIMINARUS TVARKARAŠTIS

Bilietai: www.bilietai.lt

Daugiau informacijos: www.racing.lt

  • 2016-07-22
2016-07-22 2016-07-22 Europe/Vilnius Didžiausias automobilių sporto renginys Baltijos šalių regione – „Eneos“ 1006 km lenktynės ENEOS 1006 km lenktynės jau tradicija tapęs didžiausias lenktynių festivalis Rytų Europoje, vykstantis Palangoje liepos viduryje. Šioje greičio ir azarto fiestoje dalyvauja gausybė sportininkų iš visos Europos: Didžiosios Britanijos, Olandijos, Belgijos, Rusijos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Baltarusijos ir, žinoma,... --- //www.palangatic.lt/renginys/didziausias-automobiliu-sporto-renginys-baltijos-saliu-regione-eneos-1006-km-lenktynes-1/ Atidarymas Vytauto gatvėje; Trasa Palangos – Kretingos – Klaipėdos kelių sankirtoje.
  • Atidarymas Vytauto gatvėje; Trasa Palangos – Kretingos – Klaipėdos kelių sankirtoje.