Darius Žvirblis ir styginių kvintetas

Darius Žvirblis ir styginių kvintetas

Neeilinis įvykis Lietuvos muzikinėje padangėje!

Dainuojamosios poezijos legenda Darius Žvirblis bendram projektui suvienijo pajėgas su akademinės muzikos profesionalais.

Darius Žvirblis – dainų ir tekstų autorius, grupės „Atika” įkūrėjas ir vokalistas, savo laiku įrašęs populiariosios muzikos klasika tapusius kūrinius „Tu Esi (Ir Šito Gana)“, „Ilsėkis Ramybėj“, „Tebūnie, Kas Buvo“.

Dariaus dainas, kurias muzikos kritikai Lietuvoje vadina išskirtinėmis, aranžavo ir pritaikė styginių kvartetui su perkusija jauna kompozitorė Sandra Dirgėlaitė.

„Jeronimui, Eduardui Ir Vyriškiui Su Abitu“, „Indigo Vaikams“, „Po Visko“ ir visa eilė be galo paveikių kūrinių, prabangiai aranžuotų ir intymiai išreikštų. Emocija, prasmė bei melodija yra pagrindiniai šio projekto elementai, todėl aukštos prabos koncertą be Dariaus jums garantuoja ir talentingi klasikinės muzikos atlikėjai:

*Sandra Dirgėlaitė (smuikas),

*Teodora Ajauskaitė (smuikas),

*Edvinas Kaziukaitis (altas)

*Karolis Vaičiulis (violončelė)

*Viktoras Rubežas (perkusija).

  • 2019-03-29  nuo 20:00
2019-03-29 20:00 2019-03-29 20:00 Europe/Vilnius Darius Žvirblis ir styginių kvintetas Neeilinis įvykis Lietuvos muzikinėje padangėje! Dainuojamosios poezijos legenda Darius Žvirblis bendram projektui suvienijo pajėgas su akademinės muzikos profesionalais. Darius Žvirblis – dainų ir tekstų autorius, grupės „Atika” įkūrėjas ir vokalistas, savo laiku įrašęs populiariosios muzikos klasika tapusius... --- //www.palangatic.lt/renginys/darius-zvirblis-ir-styginiu-kvintetas/date-20190329/ Muzikos klubas „Vandenis“, Birutės al. 47, Palanga, Palangoje info@vandenis.lt
  • Kaina: 20.00
  • Plačiau