DADA! ● Oldman Avant-Garden

DADA! ● Oldman Avant-Garden

Kas yra menas? Ar bet koks muzikos stilius gali būti laikomas menu? Ar šiuolaikinis menas nieko vertas?

<<senais laikais menas buvo vertingesnis>>

Kaip tik šį teiginį DADA! duo ir bando paneigti. Ištrinantys komforto ribas meno pasaulyje jie tiki, kad menas neturi būti praėjusių amžių relikvija ar žvilgsnis į ateitį. Menas yra dabar. Ir muzika yra akivaizdus to pavyzdys.

Neįprastas ir gal net grubus būgnų ir bosinės gitaros duetas paliks įspūdį kiekvienam, nesvarbu ar gerąja ar blogąja prasme. Pasirodyme galite tikėtis ir šiuolaikinės pop muzikos ir visiško avangardo - toks derinys pasitaiko ne kasdien.

Kultūrinis mokestis - 2 Eur.

Vietas rezervuokite:
soc. medijos tinklų pagalba, telefonu +37061130144
arba el.paštu info@oldman.lt

Renginio metu bus fotografuojama ir nuotraukos skelbiamos Oldman paskyroje, jeigu nepageidaujate būti fotografuojami, prašome apie tai iš anksto pranešti fotografui arba renginio organizatoriams.

  • 2019-06-08  nuo 21:00
2019-06-08 21:00 2019-06-08 21:00 Europe/Vilnius DADA! ● Oldman Avant-Garden Kas yra menas? Ar bet koks muzikos stilius gali būti laikomas menu? Ar &scaron;iuolaikinis menas nieko vertas? &lt;&lt;senais laikais menas buvo vertingesnis&gt;&gt; Kaip tik &scaron;į teiginį DADA! duo ir bando paneigti. I&scaron;trinantys komforto ribas meno pasaulyje jie tiki, kad menas neturi būti praėjusių amžių relikvija ar... --- //www.palangatic.lt/renginys/dada-oldman-avant-garden/date-20190608/ Oldman, Jūratės g. 2A, Palanga, Palangoje
Kiti muzikos renginiai