Atviras Lietuvos pučiamųjų instrumentų orkestrų čempionato finalas

Atviras Lietuvos pučiamųjų instrumentų orkestrų čempionato finalas

Intensyvios orkestrų repeticijos ir koncertai tvirtina muzikinį jaunųjų atlikėjų kelią, sudaro palankesnes sąlygas realizuotis talentams, kurie yra esminė investicija į mūsų šalies muzikinę ateitį. Jau lapkričio 20 dieną 30 geriausių Lietuvos orkestrų susirinks Palangoje ir penkiose kategorijose varžysis dėl čempionų titulo, o po konkurso  klausytojų lauks įspūdinga apdovanojimų ceremonija ir Gala koncertas, kurio metu specialią programą „PHOENIX“ pristatys renginio žvaigždės – 29 metus gyvuojantis kolektyvas iš Austrijos – MNOZIL BRASS.

 Atviras Lietuvos pučiamųjų instrumentų orkestrų čempionato finalas organizuojamas jau 21-ąjį kartą, tai yra vienas iš reikšmingiausių Lietuvos orkestrinės muzikos renginių.

2001-aisiais metais pirmą kartą suorganizuotas čempionatas tapo kasmetine tradicija, nauju reiškiniu, pripildytu jaunatviškos energijos ir profesionaliai atliekamų nuostabių muzikinių kūrinių, bei didžiulė dovana visiems dalyviams, klausytojams, žiuri nariams ir organizatoriams.

  • Lapkričio 20 d.
2021-11-20 2021-11-20 Europe/Vilnius Atviras Lietuvos pučiamųjų instrumentų orkestrų čempionato finalas Intensyvios orkestrų repeticijos ir koncertai tvirtina muzikinį jaunųjų atlikėjų kelią, sudaro palankesnes sąlygas realizuotis talentams, kurie yra esminė investicija į mūsų šalies muzikinę ateitį. Jau lapkričio 20 dieną 30 geriausių Lietuvos orkestrų susirinks Palangoje ir penkiose kategorijose varžysis dėl čempionų titulo, o po... --- //www.palangatic.lt/renginys/atviras-lietuvos-puciamuju-instrumentu-orkestru-cempionato-finalas/date-20211120/ Palanga, Palangoje