„Ar jau atvažiavom?“ Muzikinė programa vaikams ir šeimai

„Ar jau atvažiavom?“ Muzikinė programa vaikams ir šeimai

Norime informuoti visus mūsų klausytojus, kad reaguojame į Valstybės priimamus sprendimus dėl viruso COVID-19 plitimo ir perkeliame savo renginius, kurie turėjo vykti Kovo 14 dieną Palangos koncertų salėje.
Dėl naujų renginių datų dar informuosime, sekite naujienas.

Trys draugai – Jonas, Ramūnas ir Vilija kartu su vaikais leisis į muzikinę kelionę. Nukeliaus pas kates, pas pelę, tarakonus bei drakonus, aplankys Pieno fabrikėlį, sužinos Nieko istoriją. Kaip ir visose pasakose su laiminga pabaiga, jie susiras bičiulių ir ilgai bei laimingai draugaus.
Skambės linksmos ir žaismingos vaikiškos dainos ne tik vaikams (patikrinta!) iš neseniai išleisto ir jau vaikų pamėgto albumo „Ar jau atvažiavom?".
Valanda, skirta stebuklingų istorijų pasakojimui, žaidimams, šėlionėms ir draugystei. Bet svarbiausia, kad viso šio vyksmo dalyviais būsime mes visi!
Linksmoje programoje „Ar jau atvažiavom?“ dainuos, gros ir pasakos vaikiškų dainų kūrėjas bardas Jonas Baltokas, Klaipėdos pilies teatro aktoriai Vilija Gruodytė-Šeputienė ir Ramūnas Šeputis.


Bilieto kaina: 7 Eur
Bilietus platina Kakava.lt
Trukmė:1 val.
Palangos Koncertų Salėje, durys nuo 11:30

  • 2020-09-12  nuo 12:00
2020-09-12 12:00 2020-09-12 12:00 Europe/Vilnius „Ar jau atvažiavom?“ Muzikinė programa vaikams ir šeimai Norime informuoti visus mūsų klausytojus, kad reaguojame į Valstybės priimamus sprendimus dėl viruso COVID-19 plitimo ir perkeliame savo renginius, kurie turėjo vykti Kovo 14 dieną Palangos koncertų salėje. Dėl naujų renginių datų dar informuosime, sekite naujienas. Trys draugai – Jonas, Ramūnas ir Vilija kartu su vaikais leisis į... --- //www.palangatic.lt/renginys/ar-jau-atvaziavom-muzikine-programa-vaikams-ir-seimai-1/date-20200912/ Palangos koncertų salė, Vytauto g. 43, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 7.00
  • Plačiau
Kiti renginiai vaikams