AQUA Fitness treniruotės

AQUA Fitness treniruotės

Nuo rugsėjo 9 d. pradedame AQUA FITNESS treniruotes Palangos baseine

Laukiame Jūsų kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį 9.00 val. ir 18.30 val.

Trenerė Irina Girman Šlimienė

AQUA FITNESS treniruotės tinka bet kokio amžiaus žmonėms. Tai puikus pasirinkimas norintiems aktyviai sportuoti ir išvengti nepageidaujamų sąnarių skausmų, kovoti su nereikalingais kilogramais, pagerinti fizinę bei psichologinę būklę.

Vandenyje atliekami pratimai padeda stiprinti sveikatą, atsigauti po traumų, gerina širdies ir kraujagyslių, smegenų veiklą, koordinaciją.
AQUA FITNESS treniruočių metu dirba visi kūno raumenys – ypatingai stiprinami šlaunų, klubų, pilvo ir sėdmenų raumenys, pagreitėja medžiagų apykaita. Judėjimas vandenyje padeda išlaikyti stangrų kūną, didina odos elastingumą, padeda kovoti su nuovargiu ir bloga nuotaika. AQUA FITNESS ypatingas tuo, kad vandenyje mažėja neigiamos fizinių pratimų apkrovos stuburui ir sąnariams.
Be to vandenyje žmogus 24 kartus greičiau atiduoda šilumą į aplinką nei ore, tuo tarpu šilumai pagaminti reikalinga eikvoti energiją iš vidinių rezervų (riebalų)!
Treniruotės nauda:
• Gerinama širdies ir kraujagyslių sistema, aktyvinama smegenų sistema;
• Stiprinami visi kūno raumenys, gerėja koordinacija;
• Gerinama medžiagų apykaita, deginamos kilokalorijos;
• Didina judesių amplitudę;
• Gerina deguonies įsisavinimą, bei didina plaučių tūrį;
• Stiprina kvėpavimo sistemą;
• Stiprina imuninę sistemą;

Šios treniruotės pakels Jums nuotaiką, suteiks energijos ir padės saugiai pasiekti užsibrėžtų tikslų.

Baseino lankytojams treniruotės nemokamos.

  • 2019-09-10
2019-09-10 2019-09-10 Europe/Vilnius AQUA Fitness treniruotės Nuo rugsėjo 9 d. pradedame AQUA FITNESS treniruotes Palangos baseine Laukiame Jūsų kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį 9.00 val. ir 18.30 val. Trenerė Irina Girman Šlimienė AQUA FITNESS treniruotės tinka bet kokio amžiaus žmonėms. Tai puikus pasirinkimas norintiems aktyviai sportuoti ir išvengti nepageidaujamų... --- //www.palangatic.lt/renginys/aqua-fitness-treniruotes/date-20190910/ Palangos baseinas, Kretingos g. 23, Palanga, Palangoje