Aleksandras Serovas ir grupė „Kurortinis romanas"

Aleksandras Serovas ir grupė „Kurortinis romanas"

Atlikėjo koncertas iš liepos 26 d. perkeliamas į rugpjūčio 7 d.

Turimi bilietai galioja

Jeigu netinka pakeista data, prašome el.paštu ausra@ticketmarket.lt kreiptis dėl pinigų grąžinimo, nurodant banko sąskaitos numerį ir vardą/pavardę.

 

Aleksandras Serovas ir grupė programoje „Kurortinis romanas“ – koncertas tiems, kas supranta, koks dieviškas šedevras yra meilė ir moteris                 

Aleksandras Serovas (Maskva) yra itin populiarus Rusijos atlikėjas, į kurio koncertus visada pritrūksta bilietų. Į vienintelį pasirodymą Lietuvoje, kuris vyks Palangoje rugpjūčio 7 d., trečiadienį, atlikėjas atvyksta su savo muzikos grupe. Visuose koncertuose, jei tai nėra specialūs televiziniai projektai, jis dainuoja gyvai ir tik gyvai. Ir tai yra pagrindinė jo taisyklė. Dainininkas sako, kad tik gyvas atlikimas leidžia perteikti tikrąją dainos emociją, išgyventi ją lyg dalį savo gyvenimiškos istorijos. Jis ne dainuoja, jis pasakoja apie tuos išgyvenimus, tuos jausmus, kurie paliečia ar yra palietę kiekvieno klausytojo širdį ir tai, ką vienaip ar kitaip esame patys patyrę ir dėl ko išgyvenome. Žinoma, tas jausmas yra meilė – pirmoji, su gražia pabaiga, nelaiminga, dėl kurios kremtamės ne vienerius metus, brandi ar tiesiog tokia aistringa, kokią galime patirti tik kurortinio romano metu.

Aleksandras Serovas –  charizmatiškas išskirtinio talento ir įspūdingo balso dainininkas. Būtent todėl didžiąją dalį dainų, kurias jis atlieka koncertuose, jam specialiai parašė kultinis Rusijos kompozitorius Igoris Krutojus. Ir būtent šis faktas yra lyg muzikos „Oskaras“, kurį atlikėjui įteikė tik mega žvaigždėms rašantis I. Krutojus.

Daugelis estrados mėgėjų puikiai žino didžiausiais hitais tapusias Aleksandro Serovo atliekamas dainas „Madonna“, „Ty menia liubish“, „Moja Boginia“, „Ja liubliu tebia do slioz“, „Svet Nadiezhdy“, „Vorovannaja noch“ ir daugelį kitų. Visus šiuos hitus išgirsime ir Palangoje.

Milžiniškos sėkmės ir pripažinimo Aleksandras Serovas sulaukė ne tik Rusijoje. Dainininkas surengė daug sėkmingų gastrolių Vokietijoje, Didžiojoje Britanijoje, Izraelyje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose. Kartu su juo koncertavo tokios pasaulio įžymybės kaip grupės „Modern Talking“ lyderis Dieteris Bohlenas ir britų estrados žvaigždė Cliffas Richardas.

A.Serovas dainuoja apie meilę, moteris, kurias galima įsimylėti iki ašarų... Ir dainuoja pirmiausia moterims. Gal būtent dėl to, kad jo dainų moteris visada yra madona, grožio ir jausmų etalonas, šedevras, Aleksandras jau daugelį metų verčia dailiosios lyties atstoves alpti, jo koncertuose prie scenos išsirikiuoja eilės merginų ir moterų, kurios nori vienintelio – gauti paties Serovo bučinį. Nuo pat jaunystės iki dabar dainininkas apipintas nesuskaičiuojamomis tikromis ir pramanytomis istorijomis apie meilės nuotykius, kurių vienas jis neigia, dėl kitų tik šypsosi. Faktas tas, kad jis dainuoja taip, lyg milžiniškoje salėje sėdėtų jo vienintelė išrinktoji. Kas ji, visada išlieka paslaptinga intriga ir daugelio moterų viltimi.

Vasara, Palanga, pats laikas prisiminti, kad turime savo poras, savo draugus ir drauges, savo mylimuosius ir mylimąsias, ar tiesiog su nuoširdžia emocija gerai praleisti vakarą po paplūdimio ar prasmingai pailsėti nuo dūzgančio kurorto šurmulio ir pasvajoti... apie tikrą meilę.

  • 2019-08-07  nuo 19:00
2019-08-07 19:00 2019-08-07 19:00 Europe/Vilnius Aleksandras Serovas ir grupė „Kurortinis romanas" Atlikėjo koncertas iš liepos 26 d. perkeliamas į rugpjūčio 7 d. Turimi bilietai galioja Jeigu netinka pakeista data, prašome el.paštu ausra@ticketmarket.lt kreiptis dėl pinigų grąžinimo, nurodant banko sąskaitos numerį ir vardą/pavardę.   Aleksandras Serovas ir grupė programoje... --- //www.palangatic.lt/renginys/aleksandras-serovas-ir-grupe-kurortinis-romanas/date-20190807/ Palangos koncertų salė, Vytauto g. 43, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 10.00 - 55.00
  • Plačiau