Akustinis vakaras su Evelina Šaltyte

Akustinis vakaras su Evelina Šaltyte

Dar vienas akustinės muzikos romantikos pripildytas vakaras jau sausio 28 dieną, penktadienį, vėl pakvies visus į restoraną „grás“

Restorano svečius romantiška ir jaukia muzika jus apsups Evelina Šaltytė - projekto „Lietuvos Balsas“ dalyvė, klausytojus kiekvieną savo pasirodymą pakerinti švelniu balso tembru ir nenuilstančia energija.

Gerai žinomos lietuviškos bei užsienio dainos skambantys jazz, blues, lounge stilių interpretacijoje praturtins lėtą ir malonų penktadienio vakarą moderniame ir jaukiame restorane, apsuptame visus metus žaliuojančių pušų, ragaujant išskirtinius viso pasaulio patiekalus, pripildytus ryškių skonių ir didžiulio restorano „grás“ virtuvės komandos atsidavimo.

Užsukite pasiklausyti – restorano svečiams renginys nemokamas.

Skanias istorijas kurkime kartu su restoranu „grás“

Muzikinio vakaro pradžia – 19.30 val.

*Renginio metu restorane gali būti fotografuojama bei filmuojama. Nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti naudojami restorano viešinimui socialiniuose tinkluose, internetinėse svetainėse, spaudoje ir kt.

  • Sausio 28 d.  nuo 19:30
2022-01-28 19:30 2022-01-28 19:30 Europe/Vilnius Akustinis vakaras su Evelina Šaltyte Dar vienas akustinės muzikos romantikos pripildytas vakaras jau sausio 28 dieną, penktadienį, vėl pakvies visus į restoraną „grás“ Restorano svečius romantiška ir jaukia muzika jus apsups Evelina Šaltytė - projekto „Lietuvos Balsas“ dalyvė, klausytojus kiekvieną savo pasirodymą pakerinti... --- //www.palangatic.lt/renginys/akustinis-vakaras-su-evelina-saltyte/date-20220128/ Restoranas grás, Kęstučio g. 32, Palanga, Palanga, Palangoje