Aido Giniočio ir Atviro rato aktorių koncertas I Palanga

Aido Giniočio ir Atviro rato aktorių koncertas I Palanga

Režisierius Aidas Giniotis kartu su teatro Atviras ratas aktoriais Ieva, Judita, Jonu ir Giedriumi, susibūrę į grupę "Penki pirštai", pristato koncertinę programą "Kumštis".

Režisierius ir aktorius Aidas Giniotis – visiems gerai pažįstamas tekstų bei dainų kūrėjas, kartu su teatro ATVIRAS RATAS aktoriais, pristato savo autorinių dainų koncertą.

Atvirai ir nuoširdžiai, šmaikščiai ir betarpiškai skambės dainos iš Keistuolių teatro spektaklių, visiems gerai žinomų bardų šlageriai, ir dar negirdėtos, nebaigtos, bet vertos išgirsti Aido Giniočio autorinės dainos. Programą paįvairins Andriaus Kulikausko bei Ievos Stundžytės kūrybos dainos.

Koncerte gyvai dainas atlieka Aidas Giniotis, Ieva Stundžytė, Judita Urnikytė, Jonas Šarkus, Giedrius Kiela

2019-08-22 20:00 2019-08-22 20:00 Europe/Vilnius Aido Giniočio ir Atviro rato aktorių koncertas I Palanga Režisierius Aidas Giniotis kartu su teatro Atviras ratas aktoriais Ieva, Judita, Jonu ir Giedriumi, susibūrę į grupę "Penki pirštai", pristato koncertinę programą "Kumštis". Režisierius ir aktorius Aidas Giniotis – visiems gerai pažįstamas tekstų bei dainų kūrėjas, kartu su teatro ATVIRAS RATAS... --- //www.palangatic.lt/renginys/aido-giniocio-ir-atviro-rato-aktoriu-koncertas-i-palanga/date-20190822/ Muzikos klubas „Vandenis“, Birutės al. 47, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 20.00