Advento vainiko rišimo dirbtuvės. Stebuklus kuriame patys.

Advento vainiko rišimo dirbtuvės. Stebuklus kuriame patys.

Kviečiame visus – šeimomis ir po vieną, mažus ir didelius – į jaukias žiemos popietes Advento dirbtuvėse, įsikūrusiose Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejuje. Jose Kalėdų laukimą galėsime paversti stebuklingu!

Sparčiais žingsniais keliaujančios paskutinės rudens dienos netrukus atves mus į Adventą – Kalėdų laukimo laiką. O kad jis neprailgtų, kviečiame patirti kūrybos ir laukimo džiaugsmą drauge. Padovanokime sau ir vaikams įsimintinas valandas, kartu kurdami Advento vainikus, šiaudinius papuošalus Kalėdų eglutei, kvepiančias bičių vaško žvakes, karpinius iš popieriaus. Savo rankomis sušildytus kūrinėlius galėsime panaudoti namų papuošimui ar mažai dovanėlei.

Lapkričio 26 d. 16 val. kartu su meistre Jurgita Treinyte kiekvienas susirišime Advento vainiką. O kurdami šnekučiuosimės apie jo kilmę, rišimo tradicijas bei reikšmes, apie žvakių Advento vainike simboliką Lietuvoje ir kitose šalyse.

Meistrė Jurgita Treinytė yra tautodailininkė, sertifikuota tradicinio paveldo amatininkė.

Laukiame Jūsų. Vainikui reikalingų kvapnių miško samanų, kankorėžių, giliukų, džiovintų uogų, gėlių ir kitų gamtos medžiagų bus; meistrė atsineš ir keletą karštų klijų pistoletų. Jeigu namie turite savo, ateidami atsineškite, kad nereiktų laukti, kol galėsite pasinaudoti meistrės atneštaisiais.

Renginys nemokamas

Būtina registracija tel. nr. 8 460 54559, el. p j.sliupo.muziejus@lnm.lt

Susitikimas vyks Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejuje, Vytauto g. 23A, Palanga.

 

Apie Lietuvos nacionalinį muziejų

Tai vienas pirmųjų muziejų Lietuvoje, įkurtas 1855 metais. Šiandien muziejus saugo daugiau nei 1,5 mln. eksponatų ir vienija vienuolika padalinių, iš kurių aštuoni veikia Vilniuje, trys – Lietuvos regionuose. Tai didžiausia Lietuvos kultūros paveldo saugykla, atspindinti šalies istorijos raidos etapus nuo akmens amžiaus iki šių dienų, siekianti supažindinti su svarbiausiais Lietuvos istorijos reiškiniais ir įvykiais, kurie lėmė visuomenės raidą ir formavo šiuolaikinės Lietuvos tapatybę.

______________________

Lietuvos nacionalinio muziejaus naujienas kviečiame sekti atnaujintoje interneto svetainėje: http://www.lnm.lt/ arba socialiniame tinkle: https://www.facebook.com/lnmuziejus/.

Kontaktinė informacija:

Nijolė Laužikienė, Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejaus vedėja

Tel. 8 685 35914

  • Lapkričio 26 d.
2021-11-26 2021-11-26 Europe/Vilnius Advento vainiko rišimo dirbtuvės. Stebuklus kuriame patys. Kviečiame visus – šeimomis ir po vieną, mažus ir didelius – į jaukias žiemos popietes Advento dirbtuvėse, įsikūrusiose Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejuje. Jose Kalėdų laukimą galėsime paversti stebuklingu! Sparčiais žingsniais keliaujančios paskutinės rudens dienos netrukus atves mus į Adventą – Kalėdų... --- //www.palangatic.lt/renginys/advento-vainiko-risimo-dirbtuves-stebuklus-kuriame-patys/date-20211126/ Jono Šliūpo muziejus, Vytauto g. 23A LT-00135 Palanga, Palanga, Palangoje