3 Ratas: BC „Palangos Kuršiai“ - Marijampolės „Sūduva-Mantinga“

3 Ratas: BC „Palangos Kuršiai“ - Marijampolės „Sūduva-Mantinga“

Pasibaigus antrajam NKL ratui komandos suskilo į dvi grupes, o į pirmąjį aštuntuką patekę „Palangos Kuršiai“ užsitikrino savo vietą turnyro aštuntfinalyje! Kartu su kitomis 7 stipriausiomis ekipomis palangiškiai stoja į kovą dėl atkrintamųjų varžybų pozicijų bei išankstinio kelialapio į ketvirtfinalį.

Jau šį penktadienį į Palangą atvyksta pirmojoje vietoje besirikiuojantis Krepšinio klubas "Sūduva-Mantinga", su kuriuo mūsų komanda pasidalino po pergalę savo namų arenose. Abu susitikimai baigėsi vienženkliais skirtumais, o šis NKL savaitės rungtynėmis paskelbtas mačas žada būti ne ką mažiau intriguojantis. Skirtumas tarp pergalės ir pralaimėjimo gali būti TAVO audringas palaikymas Palangos arenoje!

Įėjimas - NEMOKAMAS!

  • 2019-01-25  nuo 17:45
2019-01-25 17:45 2019-01-25 17:45 Europe/Vilnius 3 Ratas: BC „Palangos Kuršiai“ - Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ Pasibaigus antrajam NKL ratui komandos suskilo į dvi grupes, o į pirmąjį aštuntuką patekę „Palangos Kuršiai“ užsitikrino savo vietą turnyro aštuntfinalyje! Kartu su kitomis 7 stipriausiomis ekipomis palangiškiai stoja į kovą dėl atkrintamųjų varžybų pozicijų bei išankstinio kelialapio į... --- //www.palangatic.lt/renginys/3-ratas-bc-palangos-kursiai-marijampoles-suduva-mantinga/ Palangos sporto arena, Sporto g. 3, Palanga, Palangoje
Kiti sporto renginiai