2 Donatai su grupe, vasaros koncertas Palangoje

2 Donatai su grupe, vasaros koncertas Palangoje

„2 Donatai“su grupe kviečia į vasaros koncertą Palangoje!

Grupė „2 Donatai“ puikiai žino, ką reiškia turėti didžiulę savo gerbėjų armiją, kuri koncertuose kartu dainuoja populiariausias grupės dainas.
Jauni, veržlūs, ambicingi ir tikri žemaičiai žino ne tik, kaip pasiekti klausytojų širdis, bet ir kaip koncertą paversti tikru energijos užtaisu.
Koncerte skambės jau hitais tapusios dainos, tokios kaip „Kai kas vakarą“, „Planeta“, „Prisėdai šalia“ „2ŠE“ ir daugelis kitų. Atslūgus emocijoms po sunkaus pavasario, duetas kartu su gyvo garso grupe žada nepamirštamą laiką visiems susirinkusiems!
„Tie, kurie mus matė ir girdėjo, žino, su kokia energija mes dainuojame scenoje! Bet šį kartą energijos bus dar daugiau, nes su mumis gyvo garso grupė. Pažadam pasidalinti pozityvia nuotaika ir padovanoti ją visiems į koncertą atėjusiems žiūrovams“, - sako Donatas Čižauskas.


Durys atsidaro 19 val.
Koncerto pradžia 20 val.
Bilietus platina Kakava.lt. Likus 2 valandoms iki koncerto pradžios – juos galima įsigyti Palangos koncertų salės kasoje.
Informacija tel. 8 609 66699

  • 2020-08-06  nuo 20:00
2020-08-06 20:00 2020-08-06 20:00 Europe/Vilnius 2 Donatai su grupe, vasaros koncertas Palangoje „2 Donatai“su grupe kviečia į vasaros koncertą Palangoje! Grupė „2 Donatai“ puikiai žino, ką reiškia turėti didžiulę savo gerbėjų armiją, kuri koncertuose kartu dainuoja populiariausias grupės dainas. Jauni, veržlūs, ambicingi ir tikri žemaičiai žino ne tik, kaip pasiekti klausytojų širdis, bet ir... --- //www.palangatic.lt/renginys/2-donatai-su-grupe-vasaros-koncertas-palangoje/date-20200806/ Palangos koncertų salė, Vytauto g. 43, Palanga, Palangoje