Alternatyvi kultūrinė-socialinė erdvė „I Love Palanga“ įkurta 2012 m., kaip siekis paneigti Palangą apraizgiusius stereotipus ir nuomonę, esą kurorte nepakanka kritinės masės, kuri leistų formuotis ir gyvuoti alternatyvioms kultūrinio veiksmo zonoms.

„I Love Palanga“ pasiūlė kultūrinę erdvę, kuri dėl kasdienių meninių, kūrybinių, kultūrinių, edukacinių užsiėmimų ir renginių ėmė skatinti Palangos įvaizdžio pasikeitimus socialinėje ir asmeninėje sąmonėje, bei burti aplink save kūrybišką publiką.

Projektas kasmet įgyvendinamas keliais etapais: įrengiant laikiną viešą kultūrinę erdvę, pritaikytą žmonių sambūviui, suformuojant plataus spektro šiai erdvei skirtų renginių tinklelį ir sudarant sąlygas telktis ir reikštis iniciatyviai/ kūrybingai bendruomenei ar jos grupėms.

Kultūrinės erdvės „I Love Palanga“ fizinio veido pagrindas – paletė, taip pat naudojami džiutiniai bei polipropileniniai maišai, minkštieji konteineriai (didmaišiai). Pramoninių objektų panaudojimas erdvėje tampa kūrybiškumo ir darnos su aplinka išraiška, tuo pačiu – tai lengva provokacija Palangai.

„I ​Love Palanga“ – tai visiems atviri tête-à-tête susitikimai jaukioje, laisvoje, savo išraiškos priemonių paprastumu pasižyminčioje erdvėje, nekeliančioje specifinių reikalavimų, tačiau tuo pačiu filtruojančioje auditoriją renginių tinkleliu, įvaizdžiu, fiziniu erdvės pavidalu.

Visi kultūrinėje-socialinėje erdvėje iki šiol vykę renginiai – nemokami (erdvė veikia tik šiltuoju metų laiku).

Facebook: I love Palanga

 

Atsiliepimų dar nėra. Būkite pirmas!