Edukaciniai užsiėmimai galerijoje „Amber Cat“

Įmonė „Amber Cat“ gamina gintaro papuošalus ir suvenyrus iš Šiaurės aukso - Baltijos gintaro. Visi gaminiai yra rankų darbo, gaminami gintaro meistrų įmonės dirbtuvėse.

„Amber Cat“ galerija-parduotuvė yra įsikūrusi Vytauto g. 19, prie pagrindinio įėjimo į Palangos Birutės parką, istoriškai buvusiame parko sargo namelyje.

Galerija-parduotuvė „Amber Cat“ dirba nuo balandžio iki spalio mėnesio. Kitu metu galima pasiskambinti ir susitarti apsilankymo laiką.

Galerijoje-parduotuvėje „Amber Cat“ yra vykdomos gintaro apdirbimo edukacijas, kurių metu sužinomos gintaro atsiradimo paslaptys, gintaro reikšmė ir vertė žmogaus sveikatai ir grožiui. Įdomiausias potyris edukacijos metu – tai galimybė pasigaminti asmeninį suvenyrą iš gintaro ir taip turėti pačius geriausius įspūdžius.

Edukacijų laikas ir kaina pagal susitarimą.

Kontaktinis tel. +370 670 80102.

Amenine ekskursija
2020-10-09 Nepasiruošę nusprendėme nukeliauti į Palanga, į gintaro dirbtuves. Mūsu nuostabai pats Amber cat savininkas, nepaisant jo neįtikėtinai uzimtos dienotvarkes, mus sutiko su šypsena . Aprodė dirbtuves, padėjo išsirinkti gintaro gaminiu, pasidalino begale gintaro istoriju bei apdirbimo imantrybiu. Tai buvo viena iš įdomiausiu popiečiu, kuria esu turejusi. Širdingai dekoju ua didelę kantrybę ir spindulioujančiu atsidavimu savo amatui .