Liepos
31 d.

Visit Palanga rekomenduoja


Vykstate į Palangą? Palangos turizmo informacijos centras parengė Jums aktualiausių ateinančios savaitės naujienų ir rekomendacijų anonsą.

Rekomenduojame aplankyti ir turiningai praleisti laiką:

Mieli turistai, Palangos turizmo informacijos centras kviečia Jus į NEMOKAMĄ apžvalginę ekskursiją pėsčiomis po Palangą! Pirmadieniais - Antradieniais - 15:00 val. Pradžia - nuo Palangos turizmo informacijos centro (Vytauto g. 94). Ekskursijos metu susipažinsite su Palangos miesto istorija, lankytinais objektais, pasigrožėsite Birutės parku. Ekskursijos trukmė - 2 valandos.

KETVIRTADIENIAIS, 9 val. NEMUNO DELTA. Viena gražiausių, kaskart iš naujo atrandamų Lietuvos vietų – Nemuno deltos regioninis parkas. Tai unikali vietovė, kurią verta aplankyti. Ši ekskursija - tai nepakartojami įspūdžiai, potyriai, kvapai, skoniai, tai idealus poilsis natūralioje gamtoje!

PENKTADIENIAIS, 9 val. NERINGA

Kuršių nerija – unikalus Lietuvos kampelis. Pats jauniausias, susiformavęs vos prieš 5 tūkstančius metus, pats saulėčiausias ir įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Kuršių nerijoje tobulai dera nepakartojama gamta, istorija bei kultūrinis gyvenimas.

Gerą nuotaiką, neužmirštamus įspūdžius garantuojame! Keliauti siūlome ir su grupe, ir individualiai - pasistengsime išpildyti visus Jūsų lūkesčius!

Plačiau: https://www.palangatic.lt/ekskursijos

 

Rugpjūčio 1–2 dienomis kviečiame į dvi dienas truksiančią Jūros ir žvejų šventę Šventojoje. Norime pasidžiaugti, jog šventės metu įvyks iškilminga miesto centrinės aikštės atidarymo ceremonija, kurią vainikuos šventinis koncertas. Rugpjūčio 1 dieną, 19 val. aikštėje žiūrovus džiugins dainininkai Iglė ir Tadas Juodsnukis, džiazo ir folkloro atlikėja Rasa Serra, šokių studija „Palangos Vėtrungė“ ir liaudiškų šokių ansamblis „Bočiai“.

Plačiau: https://www.palangatic.lt/naujienos/juros-ir-zveju-sventes-metu-atidaroma-sventosios-miesto-centrine-aikste

 

Liepos 31 d. – rugpjūčio 1 d. Palangoje itin laukiami amerikietiškų automobilių gerbėjai – pajūryje vyks jau 13-asis Tarptautinis amerikietiškų automobilių ir motociklų mėgėjų sąskrydis „American Spirit 2020“.

Plačiau: https://www.palangatic.lt/naujienos/palanga-kviecia-amerikietiskos-technikos-gerbejus-savaitgali-praturtins-american-spirit-saskrydis

 

Kilnojamoji Lietuvos nacionalinio muziejaus paroda „Pajūrio akmens amžius“ iš Nidos keliasi į Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejų. Kartu su paroda į vasaros sostinę atvyksta muziejaus archeologai ir restauratoriai. Nuo liepos 30 d. iki rugpjūčio 1 d. parodos atidarymą lydės net tris dienas truksiančios edukacinės programos.

Plačiau: https://www.palangatic.lt/naujienos/lietuvos-nacionalinis-muziejus-keliasi-i-vasaros-sostine-palangos-papludimyje-kvies-isbandyti-archeologo-darba

 

Įsibėgėjus vasarai Palangoje tarsi gyvo vėjo gūsis įsiveržia dvyliktasis festivalis „Pasaulio balsai 2020“. Festivalio programoje – 12-a įvairaus žanro koncertų, kurie kvies klausytojus į festivalio „namus“ – Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į Dangų bažnyčią ir Palangos gintaro muziejų.

Plačiau: https://www.palangatic.lt/renginys/muzikos-festivalis-pasaulio-balsai-2020

Liepos 31 d., 18 val. Ramybės galerija kviečia į Vaido Gaižausko parodos „Vieno degtuko istorija“ atidarymą. Artėjant karantininiam metui, visus - draugus, pažįstamus ir prijaučiančius menui - kviečiame į LAISVĄ, LINKSMĄ ir NETRADICINĮ parodos „Vieno degtuko istorija“ pristatymą netradicinėje aplinkoje. T.y. palapinėje. PROGRAMOJE: parodos autorius, tradiciškai, skambant E.Jonavičiaus gitaros virpesiams, gamins ypatingąją ispaniškąją PAELLA ir degustuosime fermentuotas vynuogių sultis, o taip pat nuolat bendrausime BE KAUKIŲ.

 

Palangos kultūros ir jaunimo centras kviečia į muzikinius renginius Palangos kurhauzo salėje:

Rugpjūčio 1 d., 20 val. Pasaulio Trofėjaus Prancūzijoje (Trophée Mondial 2017) ir Pasaulio Taurės (Coupe Mondiale 2018) nugalėtojai alto ir akordeono duetas „Tutto a Dio“: Greta Staponkutė-Rakau (altas) ir Augustinas Rakauskas (akordeonas) kviečia Jus į išskirtinį vasarišką koncertą Palangos Kurhauzo salėje

Rugpjūčio 3 d., 20 val. koncerte „Muzikinis flirtas“ savo talentus sujungs aukščiausios klasės muzikai – jausmingo ir romantiško balso dainininkė Vaida Genytė ir smuiko virtuozas Zbignevas Levickis.

Rugpjūčio 5 d., 20 val. koncerte „Lietuvos kompozitorių šedevrai“ skambės Lietuvos kompozitorių kūryba, kuri nėra taip dažnai atliekama. Jūs išgirsite XX antros pusės - XXI amžiaus kompozitorių dainas, romansus, arijas iš operų, oratorijų, kantatų.

Rugpjūčio 6 d., 20 val. „VOLARE! Gražiausios visų laikų dainos“.

Daugiau koncertų: https://www.facebook.com/pg/Palangoskjc

 

Oldman Parkas + I Love Palanga (Jūratės g. 2A, Palanga) kviečia į artėjančius renginius:

07.31 I love Palanga pristato: Strings of Earth Orchestra
07.31 Oldman Disco Party ● DJ Vladas

08.01 Palangoje: spektaklis-koncertas „Graži ir ta galinga"
08.02 EFC Vasaros Kino Delikatesai: Muzika tavo rankose
08.04 Scanoramos vasara: Kariaujanti moteris
08.05 EFC Vasaros Kino Delikatesai: Dilili Paryžiuje
08.06 I love Palanga pristato: Kazimieras Likša
08.07 I Love Palanga pristato: Giedrė
08.07 I love Palanga pristato ● Matas - Draugams
08.08 Balkanaktis Seaside - Palanga
08.09 EFC Vasaros Kino Delikatesai: Moteris

Visos vasaros renginių repertuaras: https://www.facebook.com/events/615979169043105

I Love Palanga: https://www.facebook.com/ILovePalanga

Oldman: https://www.facebook.com/oldmanpalanga

 

Vasarotojų pamėgta ir sulig kiekviena diena vis gausiau lankoma Palangos vasaros skaitykla ir rugpjūčio mėnesį džiugins lankytojus prasmingais renginiais, įtraukiomis veiklomis. Taigi kviečiame visus, atostogaujančius prie jūros, užsukti į jaukią erdvę po ąžuolu – nuobodu nebus.

Plačiau: https://www.palangatic.lt/naujienos/rugpjucio-menesio-renginiai-palangos-vasaros-skaitykloje-1

 

Visą vasarą Palangos baseine vyksta nemokami vandens užsiėmimai.

Plačiau apie baseiną ir paslaugas: https://www.palangosbaseinas.lt

 

Gintaro dirbtuvės-galerija, įsikūrę S. Dariaus ir S. Girėno g. 27A, laukia lankytojų. Čia kiekvieną dieną nuo 10 val. iki 19 val. galima ne tik pasigrožėti eksponuojamais Lietuvos menininkų sukurtais stiklo, medžio, lino, keramikos, gintaro dirbiniais, tapybos darbais, įsigyti patikusį suvenyrą, bet ir sudalyvauti įdomiose edukacinėse veiklose. Edukacijų laikas pagal susitarimą, tel. +370 670 80102. Kaimynystėje, šalia tradicinių amatų centro veikia mini galerija-parduotuvė „Amber Cat“ (Vytauto g. 19, prie pagrindinio įėjimo į Birutės parką), kurioje taip pat rasite ką apžiūrėti ir įsigyti meno dirbinių iš gintaro.

Video apie gintaro dirbtuves-galeriją

https://ambercatshop.com

 

Orientaciniai pasivaikščiojimo žaidimai Palangoje – interaktyvi ekskursija, pasakojanti negirdėtą kurorto istoriją ir kviečianti aktyviai įsitraukti pačius žaidėjus.

Virtualus tik Jūsų komandai skirtas gidas privers pasukti galvas – reikės įminti užuominas, atrasti paslėptas detales, atsakyti į užduodamus klausimus ir tada – judėti į priekį – žingsnis po žingsnio, kol pažinsite Palangą ir įveiksite maršrutą.

Jokių pašalinių žmonių, jokio streso, jokio skubėjimo, ramiai, savo tempu, Jums patogiu metu, su kavos puodeliu ar ledų rageliu rankose – pažinti neregėtos Palangos!

2 skirtingi maršrutai – 3 km. ir 7 km. Ilgio

Trukmė – 1 – 2 val. arba 2-3 val. (priklausomai nuo maršruto, kurį pasirinksite)

Reikės – išmaniojo telefono ir prieigos prie interneto

Jei nori dalyvauti didesnės nei 15 asmenų grupės – susisiekime telefonu +370 676 44640

https://trainbrain.lt

 

Pažinimo kelias pajūrio regione. Ar turite magiškų galių turintį daiktą, kuris lydi Jus visur, atneša laimę ir saugo, savo kelionių talismaną? Jei dar ne, tai šis smagus žaidimas - kaip tik Jums! Šešios Klaipėdos regiono savivaldybės (Klaipėdos m., Klaipėdos r., Kretingos r., Palangos, Skuodo r., Šilutės r.) pristato projektą ir siūlo atsiminimus apie kiekvieną aplankytą vietą verti į vieną bendrą vėrinį bei patiems susikurti savo talismaną - Pažinimo kelio apyrankę.

Atvažiuokite į Lietuvos pajūrį, aplankykite po 3 nurodytas vietas kiekvienoje savivaldybėje, nusifotografuokite prie jų, o apsilankę turizmo informacijos centruose, gaukite karoliukus pažinimo apyrankei. Darosi įdomu? Bet tai dar ne viskas! Kiekviena savivaldybė dovanos po karoliuką su savo raide, kuri turi tam tikrą reikšmę: Kviečianti Klaipėda, Elegantiška Palanga, Laukianti Šilutė, Išskirtinis Klaipėdos rajonas, Atviras Skuodas, Slėpininga Kretinga. Tai koks stebuklingas žodis taps Jūsų kelionių talismanu?

Objektų sąrašas čia: www.palangatic.lt/naujienos/pazinimo-kelias-pajurio-regione

 

„Palangos Orkestras“ tęsia antrą šimtmetį kurorte puoselėjamą pučiamųjų muzikos koncertų tradiciją, kiekvieną vasaros ketvirtadienį, penktadienį ir šeštadienį sukviečiančią šios muzikos mylėtojus į pasimatymą su Orkestru Birutės parko rotondoje. Koncertai vyksta 18.30 val. Lyjant koncertai nevyksta.

 

 

Teikiate turizmo srities paslaugas Palangoje? Nesenai atvėrėte duris arba esate parengę unikalų, išskirtinį pasiūlymą ateinančiai savaitei? Siųskite pasiūlymus Palangos turizmo informacijos centrui, el. paštu: info@palangatic.lt, tel. 8 460 48811.