Rugpjūčio
21 d.

Visit Palanga rekomenduoja


Vykstate į Palangą? Palangos turizmo informacijos centras parengė Jums aktualiausių ateinančios savaitės naujienų ir rekomendacijų anonsą.

Rekomenduojame aplankyti ir turiningai praleisti laiką:

Mieli turistai, Palangos turizmo informacijos centras kviečia Jus į NEMOKAMĄ apžvalginę ekskursiją pėsčiomis po Palangą!

Pirmadieniais - Antradieniais - 15:00 val. Pradžia - nuo Palangos turizmo informacijos centro (Vytauto g. 94). Ekskursijos metu susipažinsite su Palangos miesto istorija, lankytinais objektais, pasigrožėsite Birutės parku. Ekskursijos trukmė - 2 valandos. Prašome registruotis iš anksto Palangos turizmo informacijos centre, tel. 8 460 48811.

Gerą nuotaiką, neužmirštamus įspūdžius garantuojame! Keliauti siūlome ir su grupe, ir individualiai - pasistengsime išpildyti visus Jūsų lūkesčius!

Plačiau: https://www.palangatic.lt/ekskursijos

Rugpjūčio 20-23 d. Šventojoje rengiamas penktasis, tarptautinis baikerių paplūdimio ir muzikos festivalis „Beach Bike Fest 2020“. Jau penktąjį kartą tris dienas trunkančio festivalio svečius džiugins garsiausios šalies gyvos muzikos grupės ir atlikėjai, o plieninių žirgų savininkai susiburs po vienu dangumi Šventosios jūrų uosto prieigose.

Plačiau: https://www.palangatic.lt/naujienos/sventaja-savaitgali-isjudins-grandiozinis-baikeriu-festivalis-beach-bike-fest   

 

Rugpjūčio 23 d., sekmadienį, minėdami Baltijos kelio metines bei susijungdami į gyvą grandinę, pademonstruokime vienybę ne tik su broliškomis Latvija bei Estija, bet ir su kaimynine Baltarusija, šiuo metu aktyviai kovojančia už demokratiją savo šalyje.

Plačiau: www.palangatic.lt/naujienos/rugpjucio-23-d-baltijos-kelio-renginys-skirtas-ir-baltarusijos-kovoms-uz-demokratija-palaikyti

 

 

„Ramybės“ džiazo terasoje ir vėl džiazas.  Publikos pamėgti atlikėjai Eugenijus Jonavičius, tituluojamas geriausiu Vakarų Lietuvos gitaristu bei muzikos pedagogas, vienas ryškiausių džiazo pianistų Lietuvoje - Saulius Šiaučiulis. Skambės improvizacijos „End of summer jazz“ . Laukiame visų, mėgstančių gerą atmosferą ir gerą skambesį. Rugpjūčio 21 ir 22 d., 20.00 val. viloje „Ramybė“ - Vytauto g.54, Palanga

 

Rugpjūčio 22 d. Laikas Piknikui - Už Žalią Palangą! Palangos miestas yra kurortas ir kartu parkas, kurio 80 proc. teritorijos užima pušynas. Tačiau kaip neprarasti savo žaliosios tapatybės ir šerdies vis intensyvėjant statyboms ir žaliųjų erdvių užstatymui? Kviečiame į bendruomeninį pikniką Birutės parko tęsinyje – J. Simpsono gatvės parkelyje.

Plačiau: https://www.palangatic.lt/renginys/laikas-piknikui-uz-zalia-palanga

 

Keliaujančioje parodoje „Pajūrio akmens amžius“ pristatomi Lietuvos pajūryje, daugiausia Šventojoje, archeologų iš žemės gelmių iškelti, tūkstančius metų skaičiuojantys radiniai. Paroda eksponuojama Palangos miesto burmistro Jono Šliūpo muziejuje (Vytauto g. 23A, Palanga) nuo liepos 31 d. iki spalio 18 d.

www.palangatic.lt/renginys/paroda-pajurio-akmens-amzius

 

„Palangos Orkestras“ tęsia antrą šimtmetį kurorte puoselėjamą pučiamųjų muzikos koncertų tradiciją, kiekvieną vasaros ketvirtadienį, penktadienį ir šeštadienį sukviečiančią šios muzikos mylėtojus į pasimatymą su Orkestru Birutės parko rotondoje. Koncertai vyksta 18.30 val. Lyjant koncertai nevyksta.

 

VIII tarptautinis M. K. Čiurlionio muzikos festivalis Palangoje – nuo magiškos perkusijos iki kosminio Čiurlionio. Festivalis vyksiantis rugpjūčio 19-30 d. pakvies į dešimtį renginių, kurių programa užburs kiekvieną muzikos mylėtoją.

Plačiau: www.palangatic.lt/naujienos/viii-tarptautinis-m-k-ciurlionio-muzikos-festivalis-palangoje-nuo-magiskos-perkusijos-iki-kosminio-ciurlionio

 

Rugpjūčio 22 d. 18 val. kviečiame į poezijos vakarą, kuris vyks Palangos kurorto mzuiejuje. Lietuvos muziejų keliu atkeliaus poezija, o Jūsų prašome atkeliauti su apsauginėmis kaukėmis.

Atsiliepdamas į Lietuvos muziejų kelio temą „Lietuvos kraštovaizdžiai: kalnų ir kalvų kultūriniai reginiai“, Palangos kurorto muziejus pakvietė Palangos ir aplinkinių rajonų poetus sukurti eiles Naglio ir Birutės kalvoms.

Plačiau: https://www.palangatic.lt/renginys/poezijos-vakaras

 

https://www.facebook.com/events/1166539320375100

    • Rugpjūčio 23 d. Baltijos kelias Palangoje ir Šventojoje

https://www.facebook.com/events/3418790348140314

    • Rugpjūčio 23 d. Petro Geniušo rečitalis

https://www.facebook.com/events/274301833885809

    • Rugpjūčio 24 d. Martos Czech rečitalis

https://www.facebook.com/events/2648455822137970

    • Rugpjūčio 31 d. VIII M. K. Čiurlionio festivalio baigiamasis koncertas

https://www.facebook.com/events/883344068816932

Daugiau koncertų: https://www.facebook.com/pg/Palangoskjc/events/?ref=page_internal

 

 

Rugpjūčio ir rugsėjo mėnesiais kviečiame dalyvauti teatro edukacijų cikle šeimoms Palangos viešojoje bibliotekoje.

https://www.palangatic.lt/renginys/teatro-edukaciju-ciklas-seimoms-1

 

Nemokami vasaros filmų vakarai Šventosios centrinėje miesto aikštėje.

www.palangatic.lt/renginys/nemokami-vasaros-filmu-vakarai-sventojoje

 

Oldman Parkas + I Love Palanga (Jūratės g. 2A, Palanga) kviečia į artėjančius renginius:


08.22 I love Palanga pristato: Šventinis Bankuchenas
08.23 EFC Vasaros Kino Delikatesai: Astridos Lindgren jaunystė
08.25 Scanoramos vasara: Ateitis
08.26 EFC Vasaros Kino Delikatesai: Damų laimė
08.27 I love Palanga pristato: Pilnatys
08.30 Atia, Vasara. Eye'stė La'see'tė | Rūta MUR
08.30 EFC Vasaros kino delikatesai | Westwood: pankė, ikona, aktyvistė

Visos vasaros renginių repertuaras: https://www.facebook.com/events/615979169043105

 

 

 

Pėsčiųjų žygis „Mažosios Lietuvos keliais 20“. Rugpjūčio 29 d. susitinkame išskirtiniame Lietuvos kampelyje - Gintaro muziejuje. Nuo Gintaro muziejaus startuosime gražiausiu maršrutu Lietuvoje! Eisime palei Baltijos jūrą pasirenkant maršrutus pagal pajėgumą: šeimos maršrutas - 7 km, mėgėjo maršrutas -20 km ir profesionalo atsumas - 40 km. Einatys 40 km atstumą praeis legendinį Litorinos pažintinį taką ir išvys įspūdingus vaizdus prie Olandų kepurės Pajūrio regioniniame parke išsaugotos istorinės kultūros vertybės, retos augalijos ir gyvūnijos rūšys bei gamtos paminklai ! Ir visa tai galėsime patirti kartu!

Plačiau: https://www.palangatic.lt/renginys/pesciuju-zygis-mazosios-lietuvos-keliais-20

 

Rugpjūčio 29 d. 17 val. 15 min. Lietuvos Rusų Dramos Teatras ir Palangos burmistro J. Šliūpo muziejus pakvies į neeilinį spektaklį rusų kalba pagal A. Čechovo pjesę „Dėdė Vania“.

Plačiau: https://www.palangatic.lt/renginys/imersinis-spektaklis-muziejaus-erdvese-dede-vania-dyadya-vanya

 

Bendruomenė „Keliaujančios mamos“ socialiniuose tinkluose Facebook ir Instagram jungia jau daugiau nei 70 000 šeimų, mėgstančių ir norinčių keliauti su vaikais. „Keliaujančios mamos“ žino viską apie keliones su vaikais!

 

Vasarotojų pamėgta ir sulig kiekviena diena vis gausiau lankoma Palangos vasaros skaitykla ir rugpjūčio mėnesį džiugins lankytojus prasmingais renginiais, veiklomis. Taigi kviečiame visus, atostogaujančius prie  jūros, užsukti į jaukią erdvę po ąžuolu – nuobodu nebus.

https://www.facebook.com/nacionalinebiblioteka

Plačiau: https://www.palangatic.lt/naujienos/rugpjucio-menesio-renginiai-palangos-vasaros-skaitykloje-1

 

 

Visą vasarą Palangos baseine vyksta nemokami vandens užsiėmimai.

Plačiau apie baseiną ir paslaugas: https://www.palangosbaseinas.lt

https://www.facebook.com/PalangosBaseinas

 

 

Gintaro dirbtuvės-galerija, įsikūrę S. Dariaus ir S. Girėno g. 27A, laukia lankytojų. Čia kiekvieną dieną nuo 10 val. iki 19 val. galima ne tik pasigrožėti eksponuojamais Lietuvos menininkų sukurtais stiklo, medžio, lino, keramikos, gintaro dirbiniais, tapybos darbais, įsigyti patikusį suvenyrą, bet ir sudalyvauti įdomiose edukacinėse veiklose. Edukacijų laikas pagal susitarimą, tel. +370 670 80102. Kaimynystėje, šalia tradicinių amatų centro veikia mini galerija-parduotuvė „Amber Cat“ (Vytauto g. 19, prie pagrindinio įėjimo į Birutės parką), kurioje taip pat rasite ką apžiūrėti ir įsigyti meno dirbinių iš gintaro.

https://ambercatshop.com 

 

Orientaciniai pasivaikščiojimo žaidimai Palangoje – interaktyvi ekskursija, pasakojanti negirdėtą kurorto istoriją ir kviečianti aktyviai įsitraukti pačius žaidėjus.

Virtualus tik Jūsų komandai skirtas gidas privers pasukti galvas – reikės įminti užuominas, atrasti paslėptas detales, atsakyti į užduodamus klausimus ir tada – judėti į priekį – žingsnis po žingsnio, kol pažinsite Palangą ir įveiksite maršrutą.

Jokių pašalinių žmonių, jokio streso, jokio skubėjimo, ramiai, savo tempu, Jums patogiu metu, su kavos puodeliu ar ledų rageliu rankose – pažinti neregėtos Palangos!

2 skirtingi maršrutai – 3 km. ir 7 km. Ilgio

Trukmė – 1 – 2 val. arba 2-3 val. (priklausomai nuo maršruto, kurį pasirinksite)

Reikės – išmaniojo telefono ir prieigos prie interneto

Jei nori dalyvauti didesnės nei 15 asmenų grupės – susisiekime telefonu +370 676 44640

https://trainbrain.lt

 

 

Pažinimo kelias pajūrio regione. Ar turite magiškų galių turintį daiktą, kuris lydi Jus visur, atneša laimę ir saugo, savo kelionių talismaną? Jei dar ne, tai šis smagus žaidimas - kaip tik Jums! Šešios Klaipėdos regiono savivaldybės (Klaipėdos m., Klaipėdos r., Kretingos r., Palangos, Skuodo r., Šilutės r.) pristato projektą ir siūlo atsiminimus apie kiekvieną aplankytą vietą verti į vieną bendrą vėrinį bei patiems susikurti savo talismaną - Pažinimo kelio apyrankę.

Atvažiuokite į Lietuvos pajūrį, aplankykite po 3 nurodytas vietas kiekvienoje savivaldybėje, nusifotografuokite prie jų, o apsilankę turizmo informacijos centruose, gaukite karoliukus pažinimo apyrankei. Darosi įdomu? Bet tai dar ne viskas! Kiekviena savivaldybė dovanos po karoliuką su savo raide, kuri turi tam tikrą reikšmę: Kviečianti Klaipėda, Elegantiška Palanga, Laukianti Šilutė, Išskirtinis Klaipėdos rajonas, Atviras Skuodas, Slėpininga Kretinga. Tai koks stebuklingas žodis taps Jūsų kelionių talismanu?

Objektų sąrašas čia: www.palangatic.lt/naujienos/pazinimo-kelias-pajurio-regione

 

Palangoje šunų augintojus bei mylėtojus pradžiugino ilgai lauktas įvykis – atidaryta šiuolaikiška šunų vedžiojimo ir dresavimo aikštelė, įrengta priešais „Rimi“ prekybos centrą, plataus žolyno vietoje tarp Klaipėdos plento ir automobilių stovėjimo aikštelės, kurioje vasaros savaitgaliais vyksta vadinamasis bagažinių turgus.

Šunų vedžiojimo ir dresavimo aikštelės plotas siekia 25,5 aro. Siekiant užtikrinti keturkojų bei aplinkinių saugumą, ji yra aptverta. Į aikštelę bus galima patekti iš trijų pusių – tose vietose yra įrengti varteliai, kurie bus uždaromi, bet nerakinami. Todėl šeimininkai savo augintinius galės vedžioti kada panorėję, net ir tamsiuoju paros metu, nes aikštelė bus apšviesta –­ įrengtos 5 apšvietimo atramos.

 

Teikiate turizmo srities paslaugas Palangoje? Nesenai atvėrėte duris arba esate parengę unikalų, išskirtinį pasiūlymą ateinančiai savaitei? Siųskite pasiūlymus Palangos turizmo informacijos centrui, el. paštu: turizmas@palangatic.lt arba info@palangatic.lt, tel. 8 460 48811.