Liepos
04 d.

Vaikų užimtumu Palangoje rūpinasi ir į dienos stovyklą kviečia „Vaikų Klubas“


Kuriant stovyklą buvo ieškoma vietos, kurioje būtų galima maksimaliai įgyvendinti idėjas, – tam puikiai tiko vilos AUSKA teritorija, užimanti net 24 ha. Didelis plotas puikiai tinka įvairioms orientacinėms užduotimis, netoli esantis neužpildytas paplūdimys neblaško vaikų dėmesio, teniso kortas, pavėsinės ir dviračiai papildo veiklų įvairovę, o erdvi konferencijų salė – puiki vieta vasaros vaikų klubui.

Beje, vilos AUSKA teritorijoje yra didžiulis miškas, kuriame vaikai galės saugiai leisti laiką, kadangi erkės yra išnaikintos. Kiekvienais metais miškas purškiamas chemikalais, kurie naikina erkes.

Taigi, pasinaudojus šiuo pasiūlymu, 6–14 m. vaikui priklausys galimybė dieną praleisti stovykloje su maitinimu ir užimtumo programa. Kol ilsėsitės ir užsiimsite savais reikalais, atžala smagiai stovyklaus su bendraamžiais nuo 11.00 iki 18.00 val.

Vaikui priklausys:

  • diena užtvertame pušų parke su užimtumo programa: lauko tenisas, biliardas, futbolas, dviračiai, plaukiojimo užsiėmimai Lietuvos formos baseine su jūros vandeniu, esant palankiam orui užsiėmimai vyksta privačiame gelbėtojų prižiūrimame paplūdimyje;
  •  maitinimas 2 kartus – pietūs ir pavakariai;
  • nuotraukos iš užsiėmimų (įrašomos į USB raktą ar išsiunčiamos el. paštu).

Patyrę animatoriai, atsižvelgę į orą, vaikų skaičių ir amžių, kiekvieną dieną sudaro teminės programas, kurias užpildyto edukaciniais, kūrybiniais ir sportiniais žaidimais. Dienos stovyklos metu vaikai ne tik įgyja savarankiškumo, komunikuoja su įvairaus amžiaus vaikais, bet ir reiškiasi dalyvaudami įvairaus tipo veiklose. Dalyvaudami programose vaikai gali tapti kareiviais, piratais, havajiečiais, burtininkais ir kitais personažais.

Be to, pasitelkiant orientacinius žaidimus vaikai mokomi dirbti komandoje žaisdami, taip pat mokami žaisti tenisą, biliardą, badmintoną, futbolą, lipdyti rankdarbius iš modelino, važinėja dviračiais, plaukioja, atlieka kitas animatorių sugalvotas užduotis ir t. t.

Visi mylintys tėvai, važiuodami poilsiauti į pajūrį, nori ne tik patys atsipalaiduoti, bet ir padovanoti vaikams daug nepamirštamų įspūdžių – šį norą lengvai įgyvendinti padės vaikams skirta nuotaikinga, žaisminga ir aktyvi dienos stovykla viloje AUSKA Palangoje, tad nepraleiskite progos ir pakvieskite ten savo vaikus!

 

Adresas: Vila „Auska“ teritorijoje, Vytauto g. 11, Palanga

Tel.: +370 615 15091, +370 685 54403

info@esals.eu