Birželio
09 d.

Projekto „Gintaro krantas – tarpregioninės kultūrinio, pažintinio turizmo plėtros skatinimas Vakarų Lietuvos ir Kaliningrado srities regionuose“ konferencija


2021 m. birželio 3 d. Palangoje vyko nuotolinė konferencija „Tarptautinis bendradarbiavimas ir naujų turizmo produktų kūrimas“.

Palangos turizmo informacijos centras įgyvendina projektą „Gintaro krantas – tarpregioninės kultūrinio, pažintinio turizmo plėtros skatinimas Vakarų Lietuvos ir Kaliningrado srities regionuose“ LT-RU-2-079 pagal 2014­–2020 m. Lietuvos ir Rusijos bendradarbiavimo per sieną programą.

Pagrindinis projekto tikslas - kultūros tinklo tarp Kaliningrado ir Klaipėdos apskričių kūrimas, siekiant plėsti turizmo sektorių ir pritraukti daugiau vietinių bei užsienio turistų.

Projekto tikslinė grupė – vietiniai ir užsienio turistai. Projekto veikla ir sukurti rezultatai pritrauks įvairaus amžiaus turistus iš įvairių šalių, kurie domisi kultūra ir istorija, siekia pažinti Baltijos jūros regioną.

Konferencijos metu pristatyta projekto veikla, supažindinta su įgyvendinamu projektu, pasidalinta gerąja praktika rengiant projektus ir panelinėje diskusijoje aptarta Vakarų Lietuvos ir Kaliningrado srities turizmo plėtros problemos ir perspektyvos.

Konferencijos 2 dalyje, panelinėje diskusijoje dalyvavo ir savo patirtimi dalijosi - Palangos turizmo informacijos centro direktorė Rasa Kmitienė, Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centro direktorė Romena Savickienė, Šiaulių turizmo informacijos centro direktorė Rūta Stankuvienė, Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos vadovė Ingrida Valaitienė, Palangos miesto savivaldybės rinkodaros specialistė Aušra Šikšnienė. Diskusiją moderavo UAB „Travel Deli“ direktorė Vilija Malinauskaitė.

Plačiau apie Palangos turizmo informacijos centro įgyvendinimus projektus - www.palangatic.lt/igyvendinami-projektai

 

Nuorodos į konferencijos vaizdo įrašus:

Projekto „Gintaro krantas“ LT-RU-2-079 konferencija (1 dalis) - www.youtube.com/watch?v=aYaoTw1xItA&t=59s

Projekto „Gintaro krantas“ LT-RU-2-079 konferencija (2 dalis) - www.youtube.com/watch?v=4NjzVttrZE0&t=336s

Projekto „Gintaro krantas“ LT-RU-2-079 konferencija (3 dalis) - www.youtube.com/watch?v=ONtSaqxUiRY&t=1s

 

Palangos turizmo informacijos centro inf.