Birželio
10 d.

Palangos vasaros skaitykla kviečia į nemokamas veiklas šeimoms


Birželio 25 d.: istorijų pasakojimo dirbtuvės Palangos vasaros skaitykloje.

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka kviečią vaikus nuo 8 metų į istorijų pasakojimo dirbtuves. Istorijų pasakojimas – būdas dalintis patirtimi, išsaugoti savo istoriją, suvokti supantį pasaulį ir vieniems kitus. Dirbtuvėse dalyviai galės susipažinti su bežodėmis knygomis ir išbandyti keletą istorijų pasakojimo edukacinių žaidimų. 

Bežodėse knygose istorija pasakojama naudojant tam tikrą vaizdų seką be teksto. Pastaruoju metu pastebėtas jų potencialas perteikiant istorijas daugiakalbėms bendruomenėms, vaikams, turinčiais skaitymo sutrikimų, ar tam tikrą negalią turintiems asmenims, jos tampa būdu užmegzti ryšį ir kolektyviai patirti pasakojimą, įveikiant kultūrinius ir kalbinius barjerus. Susitikime drauge su kitais dalyviais kviesime kurti bendras istorijas.

Dalyvių skaičius ribojamas iki 10.

SVARBU! Laikantis saugumo reikalavimų žiūrovai įleidžiami ne anksčiau nei likus 15 min. iki renginio. Lankytojai, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių, į renginį neįleidžiami. Dalyviams būtina dėvėti apsaugines (medicinines) veido kaukes arba respiratorius, laikytis saugaus atstumo, naudotis rankų dezinfekcijos priemonėmis. Atėjus į renginį bus privaloma užpildyti COVID-19 anketą. Atsiprašome už nepatogumus. 

Trumpai apie dirbtuves

Data

birželio 25 d.

Laikas

10 ir 16 val.

Vieta

Palangos vasaros skaitykla, (Vytauto g. 72, Palanga)

Trukmė

45 min.

Dalyvavimas

atviras

Daugiau informacijos

socialiniame tinkle „Facebook“

Birželio 25 d.: vasariškų istorijų skaitymai ir kūrybinės dirbtuvės Palangos vasaros skaitykloje

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka kviečia vaikus nuo 6 metų ir jų tėvelius į trumpų istorijų skaitymus ir kūrybines dirbtuvėles. Jaukiai įsitaisę dalyviai galės pasiklausyti knygose aprašytų pačių įdomiausių istorijų apie vasarą, jūrą, upes ir jų gyventojus. Dirbtuvėse visus kviesime pasitelkti savo kūrybiškumą, fantaziją ir drauge su kitais dalyviais kurti vieną bendrą piešinį. Jį planuojame pildyti visą vasarą kūrybinių dirbtuvių metu!  

Dalyvių skaičius ribojamas iki 10.

SVARBU! Laikantis saugumo reikalavimų žiūrovai įleidžiami ne anksčiau nei likus 15 min. iki renginio. Lankytojai, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių, į renginį neįleidžiami. Dalyviams būtina dėvėti apsaugines (medicinines) veido kaukes arba respiratorius, laikytis saugaus atstumo, naudotis rankų dezinfekcijos priemonėmis. Atėjus į renginį bus privaloma užpildyti COVID-19 anketą. Atsiprašome už nepatogumus. 

Trumpai apie dirbtuves

Data

birželio 25 d.

Laikas

11 ir 17 val.

Vieta

Palangos vasaros skaitykla, (Vytauto g. 72, Palanga)

Trukmė

45 min.

Dalyvavimas

atviras

Daugiau informacijos

socialiniame tinkle „Facebook“

Birželio 26 d.: orientacinis žaidimas šeimoms „Dramblionė“

Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamentas ir Kūrybinių dirbtuvių komanda, minėdami jubiliejinį 55-ąjį Palangos vasaros skaityklos sezoną, parengė literatūrinį orientacinį žaidimą „Dramblionė“. Jis kvies šeimas pažinti Palangoje esančius objektus. Žaidimas startuos nuo Palangos vasaros skaityklos ir tęsis įdomiausiomis Palangos gatvėmis. Dalyviai aplankys 10 išskirtinių kurorto objektų, kuriuos pasieks išsprendę užuominas, atradę tam tikrus objektus ar pasitelkę savo literatūrines žinias. 

Kviečiame registruoti komandas ir birželio 26 d. dalyvauti pirmame šventiniame orientaciniame žaidime. Trys geriausiai pasirodžiusios komandos bus apdovanotos prizais.

Dalyvaudami renginyje atrasite naujas miesto vietas, pasigėrėsite jų unikalumu, pakvėpuosite tyru oru, praleisite smagias akimirkas su šeima ar draugais. Jums tereikia užregistruoti savo komandą užpildžius šią formą: https://bit.ly/3oKRFkJ.

Žaidimo žemėlapį visą vasarą bus galima rasti Palangos vasaros skaitykloje ir visus objektus aplankyti savarankiškai! Tereikės geros nuotaikos, laiko ir išmaniojo telefono. 

SVARBU! Laikantis saugumo reikalavimų žiūrovai įleidžiami tik pagal išankstinę registraciją ir ne anksčiau nei likus 15 min. iki renginio. Lankytojai, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių, į renginį neįleidžiami. Dalyviams būtina dėvėti apsaugines (medicinines) veido kaukes arba respiratorius, laikytis saugaus atstumo, naudotis rankų dezinfekcijos priemonėmis. Atėjus į renginį bus privaloma užpildyti COVID-19 anketą. Norintys dalyvauti renginyje turi registruotis. Atsiprašome už nepatogumus. 

Trumpai apie žaidimą

Data

birželio 26 d.

Laikas

10–17 val.

Vieta

Palangos vasaros skaitykla (Vytauto g. 72, Palanga)

Dalyvavimas

būtina registracija: https://bit.ly/3oKRFkJ 

Daugiau informacijos

socialiniame tinkle „Facebook“