Blyninė „EMA“ siūlo ragauti blynus pusryčiams, pietums ir vakarienei! Blyninės šefai gamina lietinius, tradicinius bulvinius bei sveikus grikių miltų blynus. Galimi įvairūs įdarai. Rytais kepame šviežias bandeles ir turime platų pusryčių meniu, garantuosiantį energiją dienai pajūryje. Ilgais vasaros vakarais veikianti blyninė pasiūlys pasimėgauti šviežios itališkos ciabattos užkandžiu su balzaminio actu ir alyvuogių aliejumi bei vynu.

Kur pavalgyti Palangoje
2021-06-17 Vieną kartą buvome ir to užtęko, nebent vaikučiai blynų pasiilgę, niekuo nenustębino.
Labai blogai
2020-08-14 Labai blogai. Pirma, tai jeigu padavėja nesugeba bendrauti su žmonėmis, tai galima juk ir indus plauti virtuvėje. Blyneliai buvo nelabai valgomi.
Blynai
2019-09-28 Neskanus blynai. Uz viena blyna 3,50e . Ir to ydaro ten nedaug. Gal parasykit meniu kad gaus klientai tik viena blyna ir kaina pamazinkit nes nera jie tokie ypatingi uz tokia kaina. Nerekomenduoju
Lietiniai
2019-07-26 Valgem lietinius su idarais. Vaikai pirsciukus apailaize.o bandeles...mmm...aciu!!! Po 2 savaiciu vel ten busime ir butinai uzsuksime!!!
Blynai bulviniai
2019-07-12 Atnešė puspadzio dydžio gal 2 mm storio neaiškios masės darinius, iš 4 ragavusiu niekas nesuprato, kad tai bulviniai blynai. Neapsigaukit, meniu tik " blyno " kaina priedai kosminem kainomis atskirai. Venkite tos vietos.